مدیر اداره تبلیغات اسلامی دزفول:

بازدهی خوب دوره های آموزشی جریان شناسی امامت

بازدهی خوب دوره های آموزشی جریان شناسی امامت
مجتبی عظیمی
0
۲۴ مهر ۱۴۰۰
مدیر اداره تبلیغات دزفول با بیان اقدامات مساجد در ایام کرونایی گفت: اقدامات این حوزه در ایام کرونا با توجه به طرح مهرواره اوج بسیار چشمگیر بود از جمله دوره های آموزشی پر بازده جریان شناسی امامت بود.
حجت الاسلام احسان خاکی در گفت و گو با خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، با اشاره به خدمات رسانی مسجد محله در ایام کرونا اظهار داشت: با شروع کرونا گروه های جهادی به منظور  ضد عفونی معابر بر تردد همچنین با اوج گیری بیماری با راه اندازی غسال خانه جدید برای تکریم و تغسیل اموات کرونایی نیز گروه های جهادی تشکیل شد.
مدیر اداره تبلیغات دزفول از اجرای همایش همدلی و مواسات خبر داد و گفت: با تشکیل گروه های جهادی طلاب برای حضور در بیمارستان ها و کمک به کادر درمان این جریان از ابتدای شیوع بیماری تا به امروز ادامه داشته است.
وی شناسایی مناطق محروم را از دیگر اقدامات این حوزه معرفی کرد و افزود: با این کار مرزها و فرقه های مختلف شناسایی شده و در حیطه حقیقی و مجازی برنامه های مختلفی در قالب کلیپ ها و فیلم هایی برای پاسخگویی به شبهات مهیا شده است.
به گفته حجت الاسلام خاکی توزیع بسته های معیشتی و پک های بهداشتی همچنین توزیع بسته های فرهنگی و همزمان با بازگشایی مدارس بسته های لوازم و التحریر نیز ویژه نیازمندان از اقدامات دیگر خدمات رسانی مسجد بود.
وی در زمینه عمران و آبادانی به ترمیم مسجد و ساخت خانه های مسکونی و همچنین ساخت کتابخانه برای یکی از روستاهای محروم اشاره کرد.
امام محله مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دزفول استان خوزستان استفاده از ظرفیت خیرین را در اجرای برنامه ها مؤثر دانست و تصریح کرد: در زمینه اهدای جهیزیه بیشتر به صورت موردی و تکمیل جهیزیه اقداماتی داشتیم و برای ایجاد اشتغال نیز با شناسایی خانواده های محروم و افراد بیکار معرفی به حوزه های مختلف داشتیم.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی دزفول برگزاری دوره های مختلف آموزشی را پر بازده قلمداد کرد و یادآور شد: در بحث جریان شناسی امامت و ترغیب و استفاده دانش آموزان از واکسن ایرانی و شیر دهی مادران شیرده اقدامات مؤثری انجام شد.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!