مشاور رئیس جمهور در امور حوزه و روحانیت؛

بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز برای مسئولین واجب است

بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز برای مسئولین واجب است
بنیاد هدایت
0
۱۵ آذر ۱۴۰۱

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌ابوالقاسم گفت: بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز برای هر مسئولی از مسئولین نظام اسلامی واجب است.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام والمسلمین محمد حاجی‌ابوالقاسم دولابی، مشاور رئیس جمهور در امور حوزه و روحانیت در حاشیه بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز، اظهار کرد: نمایشگاه مسجد جامعه پرداز یک نمایشگاه قوی و زیبا است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ایده تمدن‌سازی برپایه جامعه پردازی با محوریت مساجد را به بهترین شکل به تصویر کشیده شده است.

مشاور رئیس جمهور در امور حوزه و روحانیت با اشاره به اینکه در نمایشگاه مسجد جامعه پرداز به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توجه ویژه شده است، مطرح کرد: تمام این موارد موجب شده است تا در این نمایشگاه ایده روشنی برای تحقق بخشی به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم این ایده را با گفتمان‌سازی برای نخبگان و خواص ترویج دهیم و در ادامه به عموم نیز منتقل کنیم.

حاجی‌ابوالقاسم دولابی با بیان اینکه نمایشگاه یکی از بهترین ابزارها برای گفتمان‌سازی این ایده‌ها است، عنوان کرد: بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز برای هر مسئولی از مسئولین نظام اسلامی واجب است.

وی در پایان تصریح کرد: این نمایشگاه توانسته تا حد خوبی این حس را در بازدید کننده ایجاد کند که مسیر رسیدن به تمدن اسلامی از مجرای جامعه پردازی اتفاق می‌افتد و برای تحقق این موضوع باید نقش محوری مساجد پررنگ‌تر باشد.

در دیگر رسانه ها ببینید:

وبسایت منار

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!