خدمت رسانی امام محله با نام و یاد امام راحل

خدمت رسانی امام محله با نام و یاد امام راحل
مجتبی عظیمی
0
۱۴ تیر ۱۴۰۰

امام بخش دهرم شهرستان فراشبند با تأسیس مرکز نیکوکاری امام خمینی(ره) ضمن رسیدگی به امور نیازمندان و تهیه جهیزیه برای زوج‌های نیازمند، با ارائه مشاوره بسیاری از اختلافات خانوادگی را حل و فصل کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام عبدالرضا محمدی امام بخش دهرم از شهرستان فراشبند استان فارس با اشاره به فعالیت های متنوع خود در یاری رساندن به نیازمندان، اظهار داشت: کمک به نیازمندان بسیار با اهمیت است؛ به همین دلیل مرکز نیکوکاری امام خمینی(ره) را با هدف کمک به محرومین ایجاد کردیم.

مسئول مرکز نیکوکاری امام خمینی(ره) گفت: با کمک خیرین و نیز از محل زکاتی که افراد مختلف اهداء می کردند نسبت به حل مشکلات معیشتی افراد نیازمند اقدام کردیم؛ این خیرین تنها از بین ساکنان منطقه نیستند و برخی از آن ها از خارج از استان به یاری ما می آیند.

وی بیان کرد: از جمله اقداماتی که ما به آن اهتمام داشتیم حل اختلافات خانوادگی بود؛ با ارائه مشاوره به خانواده هایی که دچار اختلافات خانوادگی شده اند در تلاش هستیم صلح و سازش را در بین آن ها برقرار کنیم.

حجت الاسلام محمدی ابراز داشت: تهیه جهیزیه برای نیازمندان را از دیگر برنامه های مرکز نیکوکاری امام خمینی(ره) بخش دهرم دانست و افزود: با وجود اینکه به دلیل مسائل مالی امکان تهیه جهیزیه کامل برای زوج های نیازمند فراهم نبود این را برای خود وظیفه دانستیم تا در حد توان به این عرصه وارد شویم و با تهیه برخی از اقلام باری از روی دوش این عزیزان برداریم.

وی تصریح کرد: در مسیر کمک به نیازمندان ابتدا نسبت شناسایی نیازمندان واقعی بررسی های لازم صورت می گیرد و سپس با رعایت اولویت این کمک ها انجام می گیرد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!