سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

طرح امام روستا در استان مرکزی با مشارکت ۱۳۴ مبلغ درحال اجراست

طرح امام روستا در استان مرکزی با مشارکت ۱۳۴ مبلغ درحال اجراست
بنیاد هدایت
0
۱۳ اسفند ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام احمدی از اجرای طرح امام روستا با مشارکت ۱۳۴مبلغ در این استان خبر داد و گفت: فعالیت تبلیغی و رصد مشکلات فرهنگی، اجتماعی از جمله اقدامات امامان روستا به شمارمی‌رود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام مجید احمدی، سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی مرکزی در سال ۱۴۰۰ ارتقاء سطح تخصصی امامان روستاها است، تاکید کرد: طرح امام روستا با حضور ۱۳۴ مبلغ دینی در سطح استان مرکزی درحال اجراست.
حجت‌الاسلام مجید احمدی ارتباط‌ با مردم به‌ویژه نسل جوان، پیگیری امور فرهنگی و اجتماعی محل سکونت، مشاوره در حوزه خانواده و سبک زندگی اسلامی، پیشگیری از طلاق و اعتیاد، بیان معارف دینی و اقامه نماز در مساجد، توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر از جمله اقدامات و فعالیت‌های امام روستا برشمرد و اظهارداشت: امام روستا با رصد مشکلات فرهنگی، اجتماعی می تواند در رشد و تعالی روستا گام مؤثری بردارد.
وی ضمن قدردانی از امامان روستا که در مناطق دور افتاده و محروم، با حداقل امکانات رفاهی در حال انجام فعالیت‌های تبلیغی هستند، اضافه کرد: در ایام کرونا، امامان روستاهای استان مرکزی در کنار فعالیت‌های تبلیغی در زمینه تهیه و توزیع ماسک و بسته‌های معیشتی برای ساکنین روستا و خدمت رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستانها نقش بسزایی دارند.
سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سال جاری علاوه بر فعالیت‌هایی که نام برده شد، مبلغان از فضای مجازی نیز برای انجام امور فرهنگی، دینی و اجتماعی استفاده می‌کنند و از هیچ تلاشی در زمینه ایجاد آرامش معنوی برای مردم دریغ نمی‌کنند.

در دیگر رسانه ها:

وب سایت سازمان تبلیغات

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!