از سوی راهیار بنیاد هدایت در استان خوزستان تشریح شد؛

فعالیت‌های انتخاباتی امامان محله‌های خوزستان برای مشارکت حداکثری

فعالیت‌های انتخاباتی امامان محله‌های خوزستان برای مشارکت حداکثری
بنیاد هدایت
0
۲۷ خرداد ۱۴۰۰

حجت الاسلام بیگدلی ضمن بیان برنامه‌های مختلف شبکه امامت برای تحقق حضور حداکثری مردم در انتخابات، گفت: برای این منظور برای اقشار مختلف، از خانواده‌ها گرفته تا فعالان مجازی برنامه‌هایی را در نظر گرفتیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام مرتضی بیگدلی راهیار بنیاد هدایت در استان خوزستان با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مجموعه شبکه امامت به عنوان عضوی از جامعه اسلامی پا به پای همه مردم در انتخابات شرکت می کند.
راهیار بنیاد هدایت در استان خوزستان اظهار داشت: مجموعه برنامه هایی برای تقویت حضور مردم در انتخابات تدارک دیده شد که بخشی از آن ها برگرفته از تجارب عملی گذشته بود و بخشی هم حاصل مشورتی بود که با جمع راهیاران داشتیم.
وی بیان داشت: این فعالیت ها و برنامه ها در چند قسمت طراحی شد؛ اولین قسمت هماهنگی برای حضور اقشار مختلف استان در انتخابات بود، چه افرادی که در قالب تشکل ها با سازمان تبلیغات مرتبط هستند و چه افرادی که ارتباطی با سازمان تبلیغات ندارند.
حجت الاسلام بیگدلی ابراز داشت: بخش دیگری از برنامه ها با محوریت خانواده ها برگزار می‌شود؛ در این زمینه پویش هایی با عنوان «من رأی می دهم» و «خانواده من رأی می دهد» راه اندازی شد و در کنار آن جلسات توسل به اهل بیت(ع)، ختم قرآن و ختم صلوات برای دستیابی به نتایجی که به خیر صلاح انقلاب اسلامی و مردم باشد، برگزار شد.
راهیار بنیاد هدایت در استان خوزستان گفت: حضور فعال در فضای مجازی از دیگر بخش های فعالیت ما در شبکه امامت بود؛ به این منظور با تعداد بسیاری از ادمین هایی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند ارتباط گرفتیم چراکه این افراد اعضای زیادی در گروه ها و پیج های خود دارند.
وی افزود: ما توانستیم با کمک این ادمین ها از ظرفیت ۱۸۰ گروه برای دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات استفاده کنیم.
حجت الاسلام بیگدلی اظهار داشت: تأمین محتوا از دیگر برنامه های ما در شبکه امامت بود؛ به همین منظور به ساخت کلیپ و اجرای سرود و تهیه عکس نوشته با موضوع انتخابات و لزوم حضور حداکثری پرداختیم و برای نشر این تولیدات نسبت به ایجاد گروهی در فضای مجازی اقدام شد.
راهیار بنیاد هدایت در استان خوزستان خاطرنشان کرد: علاوه بر بهره گیری از امامان محله و روحانیون بومی از ظرفیت۴۰ نفر از روحانیون اعزامی از حوزه علمیه قم نیز استفاده شد.
وی ادامه داد: به کمک این عزیزان برنامه های متعددی از جمله تریبون آزاد در نقاط مختلف استان اجرا شد و برپایی ویژه برنامه قرائت دعای ندبه با عنوان «ندبه انتظار در جمعه انتخاب» از دیگر کارهایی است که برای روز انتخابات در دستور کار قرار دارد.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری حوزه

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!