فناوری های نرم حکمرانی مردمی از ابتدای انقلاب تاکنون

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، یکی از بخش های مهم از محتوای ارائه شده در “نمایشگاه مسجد جامعه پرداز” بخش “دالان تاریخ: ارائه فناوری های نرم حکمرانی مردمی – از ابتدای انقلاب تاکنون” بود.

بازدیدکنندگان هنگام ورود به نمایشگاه مسجد جامعه پرداز ابتدا باید از “دالان تاریخ” عبور می کردند تا بتوانند روند “فناوری های نرم حکمرانی مردمی از ابتدای انقلاب” تا کنون را مشاهده نمایند.

شاید برای برخی از شما سوال بشود که “فناوری نرم حکمرانی مردمی” به چه معناست؟ خیلی ساده بخواهیم توضیح دهیم: “برای اجرایی کردن هر ایده ای نیاز به ابزار و فناوری آن داریم.

به عنوان مثال رهبر معظم انقلاب در خصوص بهره برداری از ثروت عظیم دفاع مقدس می فرمایند:” اگر شما بخواهید از ثروت استفاده کنید، باید فنّاوری‌اش را بلد باشید؛ من میگویم این راهیان نور یک فنّاوری است؛ این یک فنّاوری است برای استفاده‌ی از این ثروت عظیم.”

انقلاب اسلامی برای تحقق مردمسالاری دینی و نظریه جمهوری اسلامی که ایده مرکزی اش است از ابتدا  تا کنون فناوری های متعددی ابداع و ارائه کرده است که در دالان تاریخ نمایشگاه مسجد جامعه پرداز داستان تشکیل و سرنوشت مهمترین آنها از ابتدای انقلاب تاکنون برای بازدیدکنندگان روایت گردید.

ارائه کامل دالان تاریخ که از ۳۰ پرده تشکیل شده بود چیزی در حدود ۳ ساعت به طول می انجامید اما با توجه به محدودیت زمان و میزان علاقه و وقتی که هر یک از گروه های بازدیدکننده برای تماشای دالان تاریخ داشتند زمان بازدید ها ممکن بود از یک ربع الی ۹۰ دقیقه متغییر باشد.

 

یکی از درخواست های متعدد بازدیدکنندگان پس از بازدید از نمایشگاه دسترسی به محتواها، کلیپ ها، متن روایت ها، لوح های گرافیکی و … برای مطالعه بیشتر در خصوص “فناوری های نرم حکمرانی مردمی” در انقلاب اسلامی بود.

اکنون پس از اتمام نمایشگاه وظیفه خود دانستیم در قدم اول مجموعه محتواهای ارائه شده در دالان تاریخ نمایشگاه را در قالب یک پاورپوینت تحت عنوان “فناوری های نرم حکمرانی مردمی – از ابتدای انقلاب تاکنون” در اختیار شما بازدیدکنندگان و سایر مخاطبان فرهیخته قرار دهیم.

علاقه مندان به دریافت پاورپوینت “فناوری های نرم حکمرانی مردمی ” می توانند تنها با وارد کردن اطلاعات شناسایی خود ( استان و شهر محل زندگی، نام و نام خانوادگی، شماره تماس) فایل مربوطه را از اینجا دانلود نمایند.

انتهای پیام/

لینک کپی شد!