مشارکت ۱۳۰ امام جماعت مساجد البرز در طرح «مهرواره اوج»

مشارکت ۱۳۰ امام جماعت مساجد البرز در طرح «مهرواره اوج»
مجتبی عظیمی
0
۱۴ آبان ۱۴۰۰

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با تأکید بر ارتقای خدمت‌رسانی با محوریت مساجد از مشارکت ۱۳۰ امام جماعت مساجد استان در اجرای طرح مهرواره اوج خبر داد.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام مهدی ولائی‌برحق، مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به اهداف اجرای طرح مهرواره اوج، اظهار کرد: خدمت‎‌رسانی با محوریت مساجد از اهداف مهم این مهرواره است و در این راستا ۱۳۰ امام جماعت استان در این طرح حضور دارند.

وی افزود: این طرح با هدف ارتقای خدمت‌رسانی طراحی و عملیاتی شده و ایجاد انگیزه در مساجد برای ورود به عرصه خدمت‌رسانی و حل مشکلات جامعه با بهره‌گیری از ظرفیت مساجد از دیگر اهداف اجرای طرح است.

این مسئول با بیان اینکه شناسایی امامان فعال، تقویت و ارتقای شبکه راهیاری از دیگر اهداف اجرای این طرح است، گفت: این طرح یک حرکت تحولی در حوزه مدیریت مساجد به‌منظور حل مشکلات مردم و پیوند هرچه بیشتر جامعه و مسجد است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز تأکید کرد: کارآفرینی و اشتغال، سلامت، خیریه و بسته‌های معیشتی، آموزش خانواده، آرامش روانی و تربیت نیرو از محور‌های مهم فعالیت مساجد در طرح مهرواره اوج است.

ولائی‌برحق اظهار کرد: محور این برنامه خدمت‌رسانی به مردم است و تمامی مساجد و ائمه جماعت تلاش می‌کنند تا با ساماندهی، آموزش و ارتقای فرآیند مواسات در اجرای این مهرواره به بهترین شکل ممکن مشارکت کنند و از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند.

در دیگر رسانه ها:
خبرگزاری ایکنا

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!