حجت‌الاسلام‌والمسلمین ماندگاری:

مشاهده نمایشگاه مسجد جامعه پرداز برای دغدغه‌مندان کارِ مسجدی، یک اولویت مهم است

مشاهده نمایشگاه مسجد جامعه پرداز برای دغدغه‌مندان کارِ مسجدی، یک اولویت مهم است
بنیاد هدایت
0
۰۴ آذر ۱۴۰۱

عضو هیئت‌امنای بنیاد هدایت، گفت: تمام افرادی که می‌خواهند با امید و انگیزه در ادامه مسیر انقلاب فعالیتی داشته باشند باید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کنند.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی ماندگاری، عضو هیئت‌امنای بنیاد هدایت، در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز طی سخنانی اظهار کرد: نمایشگاه مسجد جامعه پرداز تمام داشته‌ها، نقاط آسیب‌زا و مأموریت‌‌های انقلاب اسلامی را بیان می‌کند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه یکی از زیباترین نمایشگاه‌هایی است که مختصر، گویا و در مسیر جهاد تبیین ۵ مرحله انقلاب اسلامی را به بیان مقام معظم رهبری را به تصویر کشیده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ماندگاری، ضمن دعوت از طلاب، ائمه جماعات، اساتید حوزه و دلسوزان انقلاب برای بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز، مطرح کرد: تا زمانی که تمام فرایند انقلاب را در یک تابلو نبینیم تکلیف خود را متوجه نمی‌شویم و مجموعه بنیاد هدایت این تابلو را در قالب نمایشگاه مسجد جامعه پرداز راه‌اندازی کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام افرادی که می‌خواهند با امید و انگیزه در ادامه مسیر انقلاب فعالیتی داشته باشند باید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کنند.

در دیگر رسانه ها ببینید:

وبسایت منار

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!