از سوی حجت الاسلام میرمحمدیان صورت گرفت؛

دعوت از امامان محله برای مشارکت در مهرواره‌ی «محله همدل»

دعوت از امامان محله برای مشارکت در مهرواره‌ی «محله همدل»
بنیاد هدایت
0
۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل بنیاد هدایت ضمن تبیین اهدافی که در مهرواره‌ی «محله همدل»، دنبال می‌شود، از امامان محله خواست که در این پویش مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ نشست آنلاین منطقه ای به منظور هماهنگی و توجیه مهرواره‌ی «محله همدل» ویژه استان‌های خراسان شمالی، سمنان و گلستان با حضور حجت الاسلام میرمحمدیان مدیر عامل بنیاد هدایت برگزار شد.

حجت الاسلام میرمحمدیان در این نشست با اشاره به طرح مهرواره‌ی محله همدل گفت: در حالی که برخی به دنبال ناامید کردن مردم هستند، می‌توان با کمک خود مردم، نسبت به حل مسائل اقدام کرد تا با این وسیله آنها بدانند که مشکلات حل شدنی است.

وی ضمن دعوت از امامان محله برای مشارکت فعال در این مهرواره، افزود: برای امیدوار کردن مردم دو راه وجود دارد یکی حل کردن خود مسائل و دیگری اطلاع رسانی و منتشر کردن حل این مسائل به کمک رسانه و فضای مجازی است؛ شاید خود این اطلاع رسانی از حل مسئله امیدوار کننده تر است چرا که هر خبر خوبی می‌تواند جوانه امید را در دل مردم رویاند.

مدیرعامل بنیاد هدایت ادامه داد: هر شهرستان دو سهمیه دارد تا در قالب دو گروه با انتخاب مسئله‌ای که برای حل آن اعلام آمادگی می‌کند به رقابت با دیگر گروه‌ها بپردازد.

حجت الاسلام میرمحمدیان اظهار داشت: هیأت داوران در شهرستان‌ها برای انتخاب دو گروه برتر اقدام می‌کنند؛ در مرحله شهرستانی رأی هیأت داوران ۷۰ درصد از امتیاز گروه‌ها را تشکیل می دهد و ۳۰ درصد باقی را آرای مردمی مشخص می‌کند.

وی گفت: پس از مشخص شدن سهمیه هر شهرستان و دو برنده آن، مرحله استانی برگزار می‌شود که در انتخاب برندگان این مرحله ۵۰ درصد رأی داوران و ۵۰ درصد نیز رأی مردمی اثر گذار است.

مدیر عامل بنیاد هدایت افزود: مرحله پایانی و ملی این برنامه در فاصله اعیاد قربان و غدیر برگزار خواهد شد که در این مرحله ۷۰ درصد رأی برگزیدگان را آرای مردمی مشخص می‌کند.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه چند تن از مدیران شهرستان‌های سه استان سمنان، خراسان شمالی و گلستان، گزارش کوتاهی از فعالیت‌های شهرستان‌های خود ارائه دادند.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!