مدیرعامل بنیاد هدایت مطرح کرد؛

محور قرارگرفتن مسجد؛ هدف اجرای طرح‌های مختلف تبلیغات اسلامی

محور قرارگرفتن مسجد؛ هدف اجرای طرح‌های مختلف تبلیغات اسلامی
رضا رفیعی‌مهر
0
۱۳ آذر ۱۴۰۰

مدیرعامل بنیاد هدایت گفت: محوریت قرارگرفتن مسجد هدف اجرای طرح‌های مختلف تبلیغات اسلامی است.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان در نشست توانمندسازی راهیاران و شریکه الامام استان کرمانشاه اظهار کرد: در قرآن کریم بر روی مسئله مسجد بسیار تاکید شده به گونه‌ای که اگر در مکانی مسجد بنا شد نمی توان محل آن را تغییر داد و آن خانه خداوند متعال محسوب می‌شود.
وی با اشاره به جایگاه مسجد نزد پروردگار، افزود: یکی از چیزهایی که در روز قیامت می تواند نسبت به انسان شکایت کند مسجد بوده و در روز قیامت اهل بیت(ع) قرآن و مسجد توانایی شفاعت انسان را دارا هستند.
مدیرعامل بنیاد هدایت استان کرمانشاه تصریح کرد: اولین مکانی که پس از ورود پیامبر(ص) در مدینه بنا شد مسجد بود و پیامبر(ص) مسجد را محل کارهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی قرار دارند و مسجد نقطه اتصال ولایت طولی و عرضی است.
میر محمدیان بیان کرد: فردی که بناست نقطه اتصال ولایت طولی و عرضی باشد باید امام محله و مسجد باشد و تمام طرح و مهرواره هایی که در حال اجراست برای رسیدن به این مهم و محوریت قرار گرفتن امامان محله است.
وی خاطر نشان کرد: تمام اقداماتی که در موضوعات مختلف مانند کمک های مومنانه، ورود به عرصه حل مشکلات مردم، اشتغالزایی و بصریت و آگاهی بخشی برای محوریت بودن امامان محله است و در این میان باید به تمام امامان محله که با ورود به عرصه های مختلف اقدامات ارزشمندی را رقم زدند قدردانی کرد.
مدیرعامل بنیاد هدایت تاکید کرد: برای حکمرانی جامعه مدل‌های گوناگدنی وجود دارد اما مدل امامت با سایرین متفاوت بوده و ویژگی هایی مثل صادق بودن و همراه بودن با مردم و اینکه مشکلات مردم را درد خود می داند و نسبت به هدایت مردم حریص است.

در دیگر رسانه ها ببینید:

سازمان تبلیغات اسلامی

خبرگزاری مهر

لینک کپی شد!