مدیرعامل بنیاد هدایت مطرح کرد؛

مهم‌ترین دستاورد بنیاد هدایت در سال گذشته/ تثبیت گفتمان امامت و افزایش جامعه مخاطبان

مهم‌ترین دستاورد بنیاد هدایت در سال گذشته/ تثبیت گفتمان امامت و افزایش جامعه مخاطبان
مجتبی عظیمی
0
۰۹ فروردین ۱۴۰۱

مدیرعامل بنیاد هدایت تثبیت گفتمان امامت و افزایش چشمگیر مخاطبان این مرکز را از مهم‌ترین دستاوردهای این مجموعه در سال گذشته برشمرد و گفت: پیش از مهرواره اوج ما با یک شبکه ۵ هزار نفری مواجه بودیم اما از این پس همه ائمه جماعاتی که در این مهرواره لبیک گفتند مخاطب ما هستند.
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام سیدناصرمیرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، در جمع راهیاران استان‌های سراسر کشور در سالن جلسات یاوران مهدی(عج) مجتمع قم، به سیر تحولات شبکه امامت از آغاز فعالیت‌های بنیاد هدایت تا کنون اشاره کرد و اظهار داشت: در طول این سال‌ها با زحمات و توجیهات مکرر شما معیار و ملاک مردم و امامان را در فعالیت‌ها تغییر داده است.
وی رویکرد حل مسائل اجتماعی با محوریت امام را به عنوان یک رویکرد پذیرفته شده، برشمرد و خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد با گفتمان و مفاهیم مورد نظر بنیاد هدایت درگیر شدند؛ در این زمینه مطالعه کرده و تولیدات پژوهشی ارائه کردند؛ گفتمانی که اجمالا در ذهن تعداد زیادی از فعالان حوزه مسجد شکل گرفت و این افراد با عزم راسخ این گفتمان را باور کردند و تلاش می کنند این راه را ادامه بدهند.
مدیرعامل بنیاد هدایت مسیر پیش روی بنیاد را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: مهرواره‌ های محله همدل و اوج، موج‌هایی را ایجاد کرد و آنچه که اتفاق افتاد این بود که تا پیش از این شما با ۵ هزار نفر مواجه بودید اما در حال حاضر با همه کسانی که در مهرواره اوج لبیک گفتند مواجه هستید؛ بنابراین دایره مخاطبان شما همه ائمه جماعات سراسر کشور را در بر می‌گیرد. از این پس همه خدمات و عملیات‌های ما با این مجموعه است و منحصر در روحانیون مستقر سازمان تبلیغات نخواهد بود.
حجت الاسلام میرمحمدیان افزود: ما ایده ای را ترویج می کنیم و هرکسی با این منطق همراهی کند وظیفه داریم از او حمایت کنیم. ما یک نرم افزار برای ارائه کردن داریم. پیام آورانی هستیم با یک حرف پیشرو که قابلیت مطرح شدن و تبیین دارد.
وی برگزاری کوثر هدایت سلام الله علیها را نقطه عطفی در فعالیت‌های بنیاد هدایت خواند و گفت: اتفاق مهمی که در این نشست ملی افتاد، برگزاری مسجد جامعه پرداز بود. نمایشگاهی که تبلوری از گفتمان بنیاد هدایت بود؛ همه حرف ما این است که مدل حکمرانی مردمی امام محور را ترویج و ارائه کنیم.
مدیرعامل بنیاد هدایت در پایان تصریح کرد: در سال جدید فرصت‌هایی خواهیم داشت که باید آن‌ها را جدی بگیریم؛ آنچه برای ما مهم است جا افتادن گفتمان امامت و اجرایی شدن آن از سوی امامان در میدان است.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری شبستان

خبرگزاری مهر

 

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!