مدیر دفتر نظارت و ارزیابی بنیاد هدایت: شبکه‌سازی امامان محلات سبب هم‌افزایی آنان می‌شود.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی بنیاد هدایت: شبکه‌سازی امامان محلات سبب هم‌افزایی آنان می‌شود.
پورفلاح
0
۱۵ دی ۱۳۹۹

راهیار منطقه شمال‌شرق بنیاد هدایت گفت: شبکه‌سازی امامان و ارتباط مستمر آنان با یکدیگر سبب هم‌افزایی و به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظراتشان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام حمید رفیعی،‌ راهیار منطقه شمال‌شرق بنیاد هدایت گفت: شبکه‌سازی امامان و ارتباط مستمر آنان با یکدیگر سبب هم‌افزایی و به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظراتشان می‌شود.

وی در ادامه افزود: در حقیقت یکی از برکات شبکه‌سازی این است که امامان محلات و روستاها و پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی همدیگر را پیدا کرده و از تجربیات هم استفاده می‌کنند.

حجت‌الاسلام رفیعی اظهار داشت: ارتقاء و توانمند‌سازی امامان یکی از اهداف اصلی بنیاد هدایت است و تمام زیرساخت‌ها و ظرفیت‌هایی که در این بنیاد استقرار پیدا کرده‌اند برای این است که امامان بتواند به سطوح بالاتری دست پیدا کرده و توانایی‌های بیشتری کسب کنند.

راهیار منطقه شمال‌شرق بنیاد هدایت خاطرنشان کرد: در سفر خیر به استان خراسان جنوبی چهار نشست با حضور همه مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها و امامان محلات، روستاها و پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی برگزار شد و نرم‌افزار راهیاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی یادآور شد: در این سفر با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، معاونان و چهار امام‌جمعه دیدار داشتیم و گفتمان امام و امت را تبیین کردیم که مورد استقبال آنان قرار گرفت.

حجت‌الاسلام رفیعی بیان کرد: از فعالیت‌های شش امام محله، امام روستا و پایگاه‌ فرهنگی اجتماعی به صورت میدانی و در مسجد بازدید کردیم و از نزدیک با فعالیت‌ها و برنامه‌های آنان در محله آشنا شدیم.

وی ادامه داد: همچنین راهیار استانی معرفی شد و از راهیاران شهرستانی خواستیم که از راهیار استانی و منطقه‌ای مطالبه گری کنند و تصمیم گرفته شده جلسات ماهانه به صورت مسئله محور و عملیاتی و متناسب با ارتقا امام برنامه‌ریزی شود.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی بنیاد هدایت گفت: در نشست‌های راهیاری مسئله‌ای از قبل مشخص می‌شود _ به طور مثال مسئله اشتغال _ از قبل داده‌ها و مطالب و مباحث ارسال می‌شود و پس از مطالعه و طرح مباحث، نظرات جمع‌بندی شده و کارهای میدانی تعریف می‌شود و پس از اجرا در میدان بازخوردگیری می‌َشود.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!