حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی: راهکارهای پایدار برای حل وضعیت نامطلوب معیشت طلاب ارائه شود

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی: راهکارهای پایدار برای حل وضعیت نامطلوب معیشت طلاب ارائه شود
پورفلاح
0
۰۱ آذر ۱۳۹۹

نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی، با اشاره به وضعیت نامطلوب  معیشت طلاب و مبلغان حوزوی گفت: باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مسئله بیابیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین ‌سیدجواد شهرستانی، در دیدار قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر عامل بنیاد هدایت با اشاره به وضعیت نامطلوب  معیشت طلاب و مبلغان حوزوی گفت: باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مسئله بیابیم.

نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی، در بخش دیگری از سخنان خود افزود: برخی از افراد در صدد هستند بین مراجع بزرگوار تقلید اختلاف ایجاد کنند اما بصیرت مراجع مانع تحقق اهداف آنها می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی اظهار داشت: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضرت آیت‌الله سیستانی وجود دارد و اگر چه برخی افراد چشم طمع دارند که این ارتباط را از بین ببرند، ولی به لطف خدا این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.

وی تصریح کرد: حفظ نظام اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اگر خدای ناکرده روزی نظام اسلامی آسیب ببیند، همه آسیب می‌بینند و باید دست به دست هم بدهیم از آن محافظت کنیم.

 در بخشی از این دیدار، حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان به ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و برخی از آثار و برکات فعالیت‌های تبلیغی روحانیان در سراسر کشور را مطرح کرد.

وی در ادامه برخی از مسائل و مشکلات پیش روی روحانیان در بحث تبلیغ را مطرح کرد که نماینده تام‌الاختیار حضرت آیت‌الله سیستانی در ایران،‌ برای رفع آن قول مساعدت و همکاری داد.

قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در حاشیه این دیدار از موزه امام علی (ع) _ موزه آثار اهدایی به حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی _ که به همت ایشان راه‌اندازی شده است، بازدید کرد.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!