راهیار بنیاد هدایت در البرز مطرح کرد؛

همه فعالیت ها باید پیوست رسانه ای داشته باشد/ در جنگ رسانه ای مهاجم باشیم

همه فعالیت ها باید پیوست رسانه ای داشته باشد/ در جنگ رسانه ای مهاجم باشیم
مجتبی عظیمی
0
۱۶ مهر ۱۴۰۱

حجت الاسلام ملکی با اشاره به برگزاری پویش روایت روشنایی گفت: بُرد با کسی است که در فضای رسانه ای فعالیت کند و دراین مسیر لازم است مجاهده کند.
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام محسن ملکی راهیار بنیاد هدایت در استان البرز با اشاره به برگزاری پویش روایت روشنایی، اظهار داشت: امروز جنگ، جنگ رسانه ای و تبلیغات رسانه ای است و بُرد با کسی است که در فضای رسانه ای فعالیت کند و بلکه در این مسیر لازم است مجاهده کند.

وی ادامه داد: امروز دشمن با هجمه های رسانه ای علیه مبانی نظام جمهوری اسلامی فعالیت می کند و تلاش دارد تا جوانان را به انحراف بکشاند.

راهیار بنیاد هدایت افزود: امروز وظیفه داریم به تمام کار های خود پیوست رسانه ای بدهیم و باید قربتاً الی الله کار های خود را رسانه ای کنیم و نشان دهیم بچه های جبهه انقلاب در حال کار هستند و ترسی هم نداشته باشیم که متهم به ریا و خودنمایی شویم.

حجت الاسلام ملکی با اشاره به ضرورت رسانه ای کردن فعالیت های مسجدی ها گفت: مسجد به عنوان پایگاه اجتماعی که باید محور همه فعالیت ها بشود، تمام فعالیت هایش به خصوص در امور فرهنگی و اجتماعی و کمک به محرومین و گره گشایی از مردم نیاز به پیوست رسانه ای دارد.

وی اطلاع رسانی به جامعه را باعث هم افزایی فعالیت ها دانست و افزود: وقتی مردم از فعالیت های ما با خبر می شوند، کار ما ضریب می خورد و با دیدن فعالیت های ما الگو می گیرند و باعث گسترش خیر می شود.

وی با اشاره به اینکه باید در جنگ تبلیغاتی مهاجم باشیم و دفاع کافی نیست یادآور شد: فعالیت رسانه ای یکی از اولویت هاست و کسی که از آن غفلت کند یا بی خبر است و یا در خواب عمیق فر رفته باید بیدار و نسبت به این امر آگاه شود.

گفتنی است، پویش روایت روشنایی با محوریت امام محله و همراهی مردم در مساجد که مایه روشنایی و چراغ محله هستند شروع به کار کرد.

این پویش با هدف در نظر گرفتن مسجد به عنوان مرکز محله، منبع روشنایی، سرمنشأ رشد و شکوفایی محله طراحی شده است.

در این پویش تمامی امامان محله، مبلغان شاخص، همسران و فرزندان روحانیون و گروه های تولید محتوای فعال در مسجد می‌توانند روشنایی ها را روایت کنند.

افراد شرکت کننده در این پویش می‌توانند در صفحات یا کانال های شخصی، صفحات یا کانال های مساجد محله و پایگاه های خبری و رسانه ای استانی محتوا را انتشار کنند.

راویان می‌توانند از طریق انتشار یادداشت کوتاه، داستان، یادداشت روایی، تک عکس یا گزارش تصویری و نظایر آن اقدامات خود را به سمع و نظر دیگران برسانند.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:
خبرگزاری فارس

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!