با ابتکار امام محله شهر فسا صورت گرفت

نگهداری از معلولان مبتلا به کرونا از سوی طلاب و جوانان هیأتی

نگهداری از معلولان مبتلا به کرونا از سوی طلاب و جوانان هیأتی
پورفلاح
0
۲۳ آبان ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، به ابتکار امام محله شهرک پرواز شهرستان فسا، جمعی از طلاب و جوانان هیأتی به مدت دو هفته از معلولان مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) شهرستان فسا، نگهداری و مراقبت کردند.

بر اساس این گزارش، در پی ابتلای کادر و معلولان مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) شهرستان فسا، و لزوم قرنطینه به مدت ۱۴ روز، کادر و پرسنل این مرکز نگهداری به مرخصی فرستاده شدند.

با توجه به لزوم درمان، نگهداری و مراقبت از معلولان حاضر در این مرکز و مرخصی استعلاجی پرسنل، جمعی از طلاب و جوانان هیأتی هیأت روضۀ العباس مسجد قمر بنی‌هاشم فسا با حضور در این مرکز به نگهداری و مراقبت از آنان پرداختند.

حجت‌الاسلام مهرداد جعفری،‌ امام محله شهرک پرواز فسا با اعلام این خبر گفت: ۴ تن از طلاب حوزه علمیه جوادالائمه و ۱۰ تن از جوانان هیأت روضه‌العباس با ایثار و اخلاص به این مرکز مراجعه کرده و در نبود پرسنل مرکز به خدمت‌رسانی مشغول شدند.

وی ادامه داد: هزینه‌های مرکز در طول این مدت از سوی خیران نیک‌اندیش تأمین شده‌ است و وظیفه شست‌و‌شو، مراقبت، تغذیه، تأمین دارو و …. بر عهده نیروهای جهادی بوده است.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!