مسئول پایگاه‌های بنیاد هدایت:

۱۰۰۰ پایگاه فرهنگی اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود

۱۰۰۰ پایگاه فرهنگی اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود
مجتبی عظیمی
0
۲۷ دی ۱۴۰۱

مسئول میز  پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بنیاد هدایت گفت: هزار پایگاه فرهنگی، اجتماعی در سطح کشور فعال می‌شود.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام محمدرضا حسن‌پور بعد از ظهر شنبه در حاشیه دوره آموزشی و جذب و گزینش امامان پایگاه‌های فرهنگی – اجتماعی استان بوشهر با عنوان «شهید آرمان علی وردی» اظهار داشت: آموزش امامان پایگاه‌های فرهنگی – اجتماعی فعال در سطح استان و جذب و گزینش برای پایگاه‌های جدید استان دو بخش این دوره آموزشی است.

وی افزود: پایگاه‌های فرهنگی – اجتماعی کشور از شبکه‌ای با بالغ بر ۵۱۳ پایگاه تا پایان سال ۱۴۰۰ تشکیل شده که این شبکه تا پایان امسال در کل کشور بنا بر افزایش حجم این پایگاه‌ها تا مرز هزار پایگاه پیش خواهد رفت

مسئول پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بنیاد هدایت کشور گفت: از سهم اولیه پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی در استان بوشهر مجموع ۹ پایگاه فعال بودند که در این برنامه جدید بنا بر این شده که تعداد این پایگاه‌ها به ۳۰ پایگاه افزایش پیدا کند.

حجت‌الاسلام حسن‌پور ارتقا و مهارت‌افزایی امامان موجود و جذب امامان جدید برای پایگاه‌های فرهنگی – اجتماعی استان را از مهمترین اهداف برگزاری این دوره عنوان کرد.

گفتنی است؛ دوره آموزشی شهید آرمان علی‌وردی، ویژه امامان پایگاه‌های فرهنگی -اجتماعی با هدف تعالی و ارتقا شبکه امامت و با رویکرد مسجد محوری در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.

در دیگر رسانه ها ببینید:
خبرگزاری مهر

خبرگزاری ایکنا

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!