راهیار منطقه جنوب بنیاد هدایت:

فعالیت‌های امامان محله شفاف اطلاع‌رسانی شود

فعالیت‌های امامان محله شفاف اطلاع‌رسانی شود
پورفلاح
0
۲۱ دی ۱۳۹۹

راهیار منطقه جنوب بنیاد هدایت گفت: باید تلاش کنیم تا فعالیت‌ها،‌ خدمات و آثار و برکات حضور روحانیان در بین مردم به صورت شفاف و واقعی اطلاع رسانی شود تا مردم بیش از گذشته با فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی،‌ اجتماعی و اقتصادی روحانیان در محلات و روستاها آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام رسول عارفی‌زاده، راهیار منطقه جنوب بنیاد هدایت، در نشست مدیران تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: رسانه‌های استکباری در تلاش هستند با سیاه نمایی فعالیت‌ها و تلاش‌های انجام گرفته از سوی روحانیت را ناچیز جلوه داده و زیر سؤال ببرند.

وی در ادامه افزود: ما باید تلاش کنیم تا فعالیت‌ها،‌ خدمات و آثار و برکات حضور روحانیان در بین مردم به صورت شفاف و واقعی اطلاع رسانی شود تا مردم بیش از گذشته با فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی،‌ اجتماعی و اقتصادی روحانیان در محلات و روستاها آشنا شوند.

حجت‌الاسلام عارفی زاده با اشاره به ضرورت ارتباط مؤثر مدیران با امامان گفت: به منظور ارتقا شبکه امامت، در بنیاد هدایت، طرح راهیاری در قالب در سه بخش منطقه‌ای، استانی و شهرستانی تدوین شده است.

وی در ادامه افزود: در این طرح راهیاران منطقه‌ای وظیفه آموزش راهیار استانی را بر عهده دارند و راهیار استان با برگزاری نشست‌های تخصصی، راهیاران شهرستانی را که همان رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها هستند، آموزش می‌دهند.

حجت‌الاسلام عارفی‌زاده ادامه داد: راهیاران شهرستانی پس از کسب آموزش‌های لازم با تعامل مستمر با امامان (روستا، محله و پایگاه اجتماعی)، زمینه ارتقا و آموزش آنان را فراهم می‌کنند که این اقدام گام مهمی در راستای تقویت و ارتقا شبکه امامت در سطح کشور محسوب می‌شود.

شایان ذکر است، حجت‌الاسلام عارفی‌زاده در سفری سه روزه به استان کهکیلویه و بویر احمد ضمن سفر به شهرستان‌های مختلف و برگزاری نشست‌های صمیمی پرسش و پاسخ با امام محلات، روحانیان مستقر و …. گزارش کاملی از عملکرد آنان دریافت کرد.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!