با حضور مدیر عامل بنیاد هدایت و در محفل همسنگران صورت گرفت؛

بررسی نقاط ضعف و قوت بنیاد هدایت در سالی که گذشت

بررسی نقاط ضعف و قوت بنیاد هدایت در سالی که گذشت
مجتبی عظیمی
0
۲۳ اسفند ۱۴۰۱

آخرین محفل صمیمی همسنگران بنیاد هدایت در سال ۱۴۰۱ امروز با حضور حجت الاسلام میرمحمدیان مدیر عامل محترم بنیاد هدایت و همسنگران بنیاد هدایت در قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، آخرین محفل صمیمی همسنگران بنیاد هدایت در سال ۱۴۰۱ امروز سه شنبه بعد از نماز ظهر و عصر با حضور حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیر عامل بنیاد هدایت و همسنگران بنیاد هدایت در حسینیه این مرکز در قم برگزار شد.

این جلسه همزمان میزبان جمعی دیگر از همسنگران و راهیاران استانی در بستر فضای مجازی بود و اعضای حاضر در جلسه بررسی و ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش ها و برنامه های بنیاد هدایت در سال جاری پرداختند.

حجت الاسلام میرمحمدیان در پایان این جلسه ضمن مرور برخی از برنامه های بنیاد هدایت در سال ۱۴۰۱ گفت: اتفاقات خوبی در این سال رخ داد و نشست ها و عملیات موفقی داشتیم. مشکلاتی نیز بود که باید عارضه یابی کنیم و برای برطرف کردن آن ها تلاش کنیم.

وی برادری و اخوت در جمع همسنگران بنیاد هدایت را مهم ترین اتفاق برشمرد و اظهار داشت: برای پیشبرد کارها در این مسیر همه باید برادر و هم عهد همدیگر باشیم و در اینصورت است که می توانیم کارهای خوبی رقم بزنیم و بر اساس آیه شریفه ای که می فرماید«إِنْ یَکُنْ مِنْکُمْ عِشْرُونَ صَابِرُونَ یَغْلِبُوا مِائَتَیْنِ» با این روحیه می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

مدیرعامل بنیاد هدایت شهیدان را مظهر برادری و از خودگذشتگی عنوان کرد و گفت: شهدا مخلصانه در جبهه های حق پیش رفتند و با مجاهدت خود کارهای بزرگی رقم زدند. ما نیز اگر به مثابه شهدا خود را به خدا بسپاریم و وظیفه خود را انجام دهیم از کم و کاست ها مشکلات هراسی نخواهیم داشت.

وی فعالیت در دستگاه ولایت و خدمت به شبکه امامت را در مسیر ترویج دین الهی عنوان کرد و افزود: اهل بیت(علیهم السلام) صاحبان حقیقی این راه هستند و مهم ترین دستاورد ما در این مسیر این است که با برادری که از جنس ولایت الهی است برای دین خدا تلاش می کنیم؛ اگر ما مخلصانه مجاهدت کنیم حتما نصرت الهی شامل حال ما می‌شود، همانطور که در موقعیت‌های مختلف این را تجربه کردیم.

حجت الاسلام میرمحمدیان در پایان تأکید کرد: مهم این است که مثل شهدا این دغدغه را داشته باشیم که کار ما و تلاش ما برای تقویت دین خدا هست یا نه؟ اینکه ما را در خانه امام زمان(عج) راه داده اند و از فیوضات همجواری با مسجد مقدس جمکران بهره‌مند هستیم، توفیق بزرگی است که طبیعتا تا زمانی‌که لیاقت خدمت در راه را داشته باشیم تداوم پیدا خواهد کرد؛ اگر قدر ندانیم توفیق خدمت در این مسیر را از ما خواهند گرفت.

وی ادامه داد: اهل بیت(علیهم السلام) و شهدای راه دین برای بقای دین خدا و هدایت بشریت، جان خود را تقدیم کردند؛ اکنون ما بر سر این سفره نشسته ایم و مدیون آن ها هستیم و در قیامت باید در برابر آنها پاسخگو باشیم.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!