با حضور راهیاران استانی و منطقه‌ای آغاز شد؛

نشست هم اندیشی شهید آیت الله سلیمانی+ عکس و فیلم

نشست هم اندیشی شهید آیت الله سلیمانی+ عکس و فیلم
مجتبی عظیمی
0
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی شهید آیت الله سلیمانی ویژه شبکه راهیاری بنیاد هدایت با حضور راهیاران استانی و منطقه ای بنیاد هدایت آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، نشست هم اندیشی شهید آیت الله سلیمانی ویژه شبکه راهیاری بنیاد هدایت با حضور راهیاران استانی و منطقه ای بنیاد هدایت آغاز به کار کرد.

افتتاحیه نشست هم اندیشی با سخنرانی حجت الاسلام غلامی قائم مقام بنیاد هدایت شب گذشته در سالن جلسات شهید مالامیری ساختمان بنیاد هدایت قم آغاز شد.

حجت الاسلام غلامی در این نشست گفت: مهرواره محله همدل برای پاسخ به طراحی های دشمن برنامه ریزی شد؛ تمدن غربی در حکمرانی مجازی به دنبال قطع پیوندهای ولایی است و ما تلاش می کنیم در قالب رزمایش هایی مانند مهرواره محله همدل پیوند ها مستحکم شود.

وی با اشاره به آیه شریفه  لَقَد أَرسَلنا رُسُلَنا بِالبَیِّناتِ وَأَنزَلنا مَعَهُمُ الکِتابَ وَالمیزانَ لِیَقومَ النّاسُ بِالقِسطِ اظهار داشت:  گره گشایی و حل مساله یکی از اهداف مهرواره  است که دنبال می شود؛ اینکه مردم پای کار حل مشکلات بیایند و  مردمی سازی که مطالبه رهبری است اتفاق بیفتد.

حجت الاسلام غلامی شناسایی شبکه ها و کنشگران میدان را از دیگر اهداف مهرواره محله همدل عنوان کرد و گفت: ما با  تعریف عملیات و توانمندسازی این افراد در این عملیات تلاش می کنیم در نهایت این شبکه ها شبکه منسجمی را شکل دهند و جهاد تبیین که مطالبه جدی رهبری و رویکرد اصلی سازمان است در قالب گره گشایی ها رقم بخورد.

نخستین روز برنامه های نشست با سخنرانی حجت الاسلام شعبان زاده مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قم شروع شد که به بیان منظومه فعالیت مساجد قم پرداخت و

در ادامه جلسات نخستین روز نشست حجت الاسلام پشم فروش مسئول عملیات های بنیاد هدایت به تبیین گفتمان بنیاد تا چرایی مهرواره محله همدل خواهد پرداخت و آقای معین محمدی از بررسی میدانی مهرواره محله همدل در استان ها خواهد پرداخت.

در نوبت عصر نیز راهیاران پس از ارائه حجت الاسلام جعفری مسئول شبکه راهیاری بنیاد هدایت در کارگاه های هم اندیشی و و برنامه ریزی استان ها در ارتقای مهرواره محله شرکت خواهند کرد و پایان بخش برنامه ها ارائه برنامه های استان ها بر اساس نکات حاج آقا میرمحمدیان خواهد بود و راهیاران  پس از نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه و  زیارت در مراسم گرامی داشت آیت الله سلیمانی در کنار مزارش شرکت خواهند کرد و در پایان سر سفره با برکت حضرت فاطمه معصومه خواهند نشست.

گفتنی است این نشست در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز با برنامه های سخنرانی و گعده های تخصصی ادامه پیدا خواهد کرد.

 

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

وب سایت سازمان تبلیغات اسلامی

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!