امام جمعه بهاباد:

امام محله باید آرامش بخش آلام مردم باشد

امام محله باید آرامش بخش آلام مردم باشد
پورفلاح
0
۰۴ دی ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی، امام جمعه شهرستان بهاباد،‌ در جمع امامان محله و روحانیان مستقر این شهرستان که با حضور مدیر عامل بنیاد هدایت برگزار شد، با اشاره به ثمرات و برکات حضور روحانیت در نقاط حاشیه‌ای شهر و روستاها گفت: روحانیت قبل از انقلاب در حاشیه بود و سیستم، روحانیان را کنار زده بود و مردم به روحانیت به دید معنوی نگاه می کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ امام جمعه بهاباد در ادامه افزود: بعد از انقلاب با توجه به تجربه ۴۰ ساله در تشکیل کمیته های انقلاب اسلامی، جهاد، دفاع مقدس و نماز جمعه، روحانیت به عنوان محوری برای تحولات معرفی شد و امروز درست یا غلط هر چه کم و کاستی است از چشم روحانیت دیده می‌شود؛ نمی گوییم درست است ولی مردم می گویند شما این سیستم را آورده اید.

حجت‌الاسلام ابراهیمی بشکانی اظهار داشت: هر کاری باید با دانایی همراه باشد اما در عمل مردم با وجود همه تبلیغی که ضد انقلاب و شبکه‌های خارجی داشته اند و کم کاری هایی که در داخل صورت گرفته باز هم می دانند که اکثر روحانیان جزو اقشار فقیر جامعه و همراه و همدل با مردم هستند.

وی با اشاره به حضور روحانیت در میان مردم ابراز داشت: مردم از روحانیت توقع و انتظار دارند که آرامش بخش آلام و دردهای آنان باشند، از این‌رو نقش امام محله بسیار پررنگ است.

امام جمعه بهاباد، خاطرنشان کرد: امامان محله و روحانیان مستقر با استفاده از ظرفیت نهادها و ادارت و همچنین مشارکت مردم به مشکلات و مسائل مردم رسیدگی کنند.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!