رییس تبلیغات اسلامی بهاباد:

«وحدت و همدلی»؛ حاصل حضور امام محله در شهر و روستا است

«وحدت و همدلی»؛ حاصل حضور امام محله در شهر و روستا است
پورفلاح
0
۰۴ دی ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام حسین حاتمی، در جمع امامان محله و روحانیان مستقر این شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان، مدیر عامل بنیاد هدایت برگزار شد، گفت: ۱۰ روحانی مستقر و امام محله در شهرستان بهاباد در حال خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ رییس تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد در ادامه افزود: نفس حضور یک روحانی در روستا باعث وحدت و همدلی و همبستگی مردم و موجب آبادی روستا شده است.

حجت‌الاسلام حاتمی اظهار داشت: تشکیل گروه جهادی، برگزاری اردوهای فرهنگی و مسابقات ورزشی، تربیت جوانان و نوجوانان بخشی از فعالیت های امامان محله و امامان روستای حاضر در این شهرستان است.

وی ادامه داد: اهدای بسته‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه، آموزش مداحی، برگزاری دوره‌های آموزش قرآن، راه‌اندازی هیات و … بخش دیگری از فعالیت‌های آنان است.

حجت‌الاسلام حاتمی گفت: تنوع کمی و کیفی خدمت امامان در شهر و روستا و خدمت صادقانه به مردم، زمینه‌ساز تایید و حمایت مردم شده است.

رییس تبلیغات اسلامی بهاباد با اشاره به ظرفیت حضور امامان محله در این شهرستان گفت: زمینه حضور روحانیت در ۴ روستا فراهم شده است و امید است با حضور روحانیان در کسوت امامت روستا، شاهد آبادانی فرهنگی و اجتماعی این روستاها باشیم.

وی در بایان با تاکید کرد: از طلاب و روحانیان دعوت می‌کنیم تا در راستای رسالت طلبگی و ادای تکلیف، پس از اتمام تحصیل به شهر و دیار خود مراجعت کنند و به تبلیغ دینی و خدمت رسانی به مردم مشغول شوند.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!