معاون راهبری بنیاد هدایت:

بنیاد هدایت، به دنبال تعالی شبکه امامان مساجد در کشور است

بنیاد هدایت، به دنبال تعالی شبکه امامان مساجد در کشور است
پورفلاح
0
۰۷ دی ۱۳۹۹

معاون راهبری بنیاد: آنچه که در بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال آن هستیم تعالی شبکه امامت در کشور از طریق رشد و ارتقاء و سامان‌دهی امامان مساجد و باالتبع مساجد کشور است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام محلاتی، در گفتگو با روابط عمومی این اداره بیان توضیحاتی در خصوص اهداف و فعالیتهای این بنیاد پرداخت و عنوان کرد: آنچه که در بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال آن هستیم تعالی شبکه امامت در کشور از طریق رشد و ارتقاء و سامان‌دهی امامان مساجد و باالتبع مساجد  کشور است.

معاون راهبری بنیاد هدایت با اشاره به این سخن رهبر در خصوص اهمیت نقش مساجد در محلات که فرمودند: «مسجد محل جنبش و حرکت های اسلامی بوده و  محلی است که از آن باید امور اداره بشود.» اظهار داشت: طبیعتاً امام محله روح مسجد است که به مسجد حیات می بخشد و این پایگاه خودسازی و انسان سازی را به قلب تپنده محله و مرکز فرماندهی جهت حل مسائل محله توسط مردم در محل تبدیل می کند .

وی در ادامه افزود: در سایه خدمت به مردم و جامعه فرآیند، خودسازی مردم زمینه سازی می شود وشکل دهی جامعه ولایی نیز در راستای نیل به تمدن اسلامی محقق خواهد شد.

حجت الاسلام محلاتی در پایان خاطرنشان کرد: در بنیاد هدایت برای این هدف مهم، برنامه ریزی و تلاش می کنیم و مصمم هستیم در آینده نزدیک نتایج درخشانی حاصل شود.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!