پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد‌ هدایت در پی درگذشت حجت الاسلام نصری بابایی و همسر و فرزندشان

پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد‌ هدایت در پی درگذشت حجت الاسلام نصری بابایی و همسر و فرزندشان
مجتبی عظیمی
0
۲۹ شهریور ۱۴۰۲

حجت الاسلام میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، در پی درگذشت حجت الاسلام هادی نصری بابایی به همراه خانواده، پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت،حجت الاسلام میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، در پی درگذشت حجت الاسلام هادی نصری بابایی به همراه خانواده، پیام تسلیتی را صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

درگذشت حجت الاسلام هادی نصری بابایی به همراه خانواده در سانحه تصادف موجب تألم و تأثر شد که چنین امام محله و شریکه الامام فعالی را شبکه امامت از دست داد.

ایشان هفت سال در روستای درونکلای غربی شهرستان بابل مستقر بودند و در سنگر مسجد جامع آنجا با همراهی مجدانه همسر خود، مجاهدت می‌کردند.

این زوج طلبه به همراه فرزند ۶ ساله خود عازم مشهد مقدس بودند که در بین راه دچار این حادثه شدند؛ امید است که همگی مشمول دعای خیر و الطاف ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف تحیه و الثناء باشند.

این ضایعه دردناک را ابتدا به خانواده‌ها و بازماندگان آن مرحومین و همچنین به سایر بستگان، دوستان، آشنایان و اعضای محترم شبکه امامت کشور، تسلیت عرض کرده و غفران الهی برای آنان و صبر و سکینه برای سایرین را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سیدناصر میرمحمدیان
مدیرعامل بنیاد هدایت

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!