در پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد‌ هدایت در پی شهادت حجت‌الاسلام اعتبار مطرح شد؛

خون شهدای محراب حرکت‌‌ برای احیای مساجد را پرشتاب‌تر می‌کند

خون شهدای محراب حرکت‌‌ برای احیای مساجد را پرشتاب‌تر می‌کند
مجتبی عظیمی
0
۰۱ مهر ۱۴۰۲

مدیرعامل بنیاد هدایت، در پی شهادت حجت‌الاسلام اعتبار  پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در پی شهادت مظلومانه حجت الاسلام اعتبار با صدور پیامی به خانواده و بستگان آن مرحوم تسلیت گفت.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شهادت مقامی است که نصیب خواصی از اولیاء الهی می‌شود و شهادت در محراب، افتخاری ارزشمند، که نصیب سنگربانان فرهنگ در «سنگر مسجد» می‌شود.

خبر شهادت مظلومانه استاد حوزه‌ علمیه روحانی ولایی و انقلابی حجت‌الاسلام و المسلمین حجت اعتبار، امام مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام و مدیر حوزه علمیه شهر سجاس، یاد و خاطر شهدای محراب را دوباره زنده کرد.

این واقعه از هر منظر تحلیل شود، نقش دشمنان قسم‌خوردۀ ایران اسلامی در زمینه‌سازی برای چنین جسارت‌ها و تعرض‌هایی را نباید نادیده گرفت.

به نظر می‌رسد دشمن، خیزش مساجد در گام دوم انقلاب اسلامی را احساس کرده و همچون اوایل انقلاب، از روی حقد و عناد، پنجه می‌کشد تا شاید زخم‌هایی که خورده را التیام دهد.

به کوری چشم دشمنان، امثال شهید حجت‌الاسلام اعتبار در جای جای کشور، این سنگر را حفظ کرده و بحمدلله حرکت‌های شکل گرفته در این مسیر نورانی روز به روز در حال رشد و پیشرفت است و خون هر شهید محراب این مسیر را نورانی‌تر و حرکت‌ها را پرشتاب‌تر می‌کند.

حوزه علمیه، نخبگان انقلابی و نهادهای فرهنگی باید احقاق حق، شفافیت اظهار نظر و پرهیز از محافظه‌کاری نسبت به شهادت مظلومانه این چهره حوزوی را از مسئولین امر مطالبه کنند.

شهادت مظلومانه این سرباز مجاهد فرهنگی را به خانواده محترم‌شان، شاگردان، حوزه‌های علمیه و شبکه امامت تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق استقامت در این راه تا نیل به شهادت را برای همه برادران و همسنگران مسئلت داریم.

سید ناصر میرمحمدیان

مدیرعامل بنیاد هدایت

در دیگر رسانه ها ببینید:
خبرگزاری حوزه

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!