با حضور ریاست سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود؛

آیین افتتاحیه عملیات به قله نزدیکیم/  رزمایش مساجد سراسر کشور برای روایت جایگاه ایران در عصر جدید

آیین افتتاحیه عملیات به قله نزدیکیم/  رزمایش مساجد سراسر کشور برای روایت جایگاه ایران در عصر جدید
مجتبی عظیمی
0
۲۱ مهر ۱۴۰۲

آیین افتتاحیه «عملیات به قله نزدیکیم»  رزمایش مساجد سراسر کشور برای روایت جایگاه ایران در عصر جدید با سخنرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  و با حضور مجازی ستادهای استانی و شهرستانی سازمان تبلیغات اسلامی سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، در این برهه حساس و و بعد از تأکیدات فراوان مقام معظم رهبری حفظه الله مبنی بر اهمیت جهاد تبیین، بنیاد هدایت در نظر دارد که «عملیات به قله نزدیکیم» که درحقیقت «رزمایش مساجد سراسر کشور برای روایت جایگاه ایران در عصر جدید» است را اجرا نماید.

در این عملیات تلاش بر این است که عصر حاضر که عصر امام خمینی(ره) است برای مخاطب ترسیم شود و مشخص گردد که ملاک های پیشرفت در این عصر چیست که بسیاری از آزادگان جهان را به سوی آن متمایل نموده و یک خیزش جهانی آفریده و باعث تزلزل در پایه های تمدن شرق و غرب شده است.

گفتنی است؛ آیین افتتاحیه رزمایش «به قله نزدیکیم» جهاد تبیین مساجد سراسر کشور برای روایت جایگاه ایران در عصر جدید روز  یکشنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۵:۳۰ با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قمی و با حضور مجازی ستادهای استانی و شهرستانی سازمان تبلیغات اسلامی سراسر کشور در نمایشگاه مسجد جامعه ‌پرداز در مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.

مدیران استانی و شهرستانی ادارات تبلیغات اسلامی، امامان محله وعلاقه مندان می توانند از  صفحه آپارات حسینیه هدایت به نشانی   https://aparat.com/hoseinie_hedayat در این برنامه شرکت کنند.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری فارس

خبرگزاری شبستان

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری مهر

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!