معاون راهبری بنیاد هدایت:

تجربه نگاری و تجلیل امامان محلات و روستاها

تجربه نگاری و تجلیل امامان محلات و روستاها
پورفلاح
0
۲۹ دی ۱۳۹۹

معاون راهبری بنیاد هدایت گفت: در عملیات سردار سلیمانی ۲۱۵ امام پیشران و صاحب طرح و ایده که توانسته‌اند فعالیت‌های شاخص اجتماعی را در مساجدشان ساماندهی کنند در کل کشور شناسایی و مورد تجلیل و تکریم و تجربه نگاری قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام امید محلاتی،‌ معاون راهبری بنیاد هدایت گفت: تجربه نگاری و تجلیل و تکریم امامان محلات برتر از سوی شبکه راهیاری بنیاد هدایت انجام شد.

وی در ادامه افزود: در عملیات سردار سلیمانی ۲۱۵ امام پیشران و صاحب طرح و ایده که توانسته‌اند فعالیت‌های شاخص اجتماعی را در مساجدشان ساماندهی کنند در کل کشور شناسایی و مورد تجلیل و تکریم و تجربه نگاری قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام  محلاتی اظهار داشت: با توجه به بدیع بودن موضوع کرونا و لزوم مواجهه معقول و منطقی با این بیماری در مساجد، تجربه نگاری از امامان پیشران و صاحب طرح و برنامه‌های خلاقانه توسط شبکه راهیاری با هدف ارائه الگوها و تجربیات موفق به سایر امامان و تولید محصولات آموزشی و ترویجی انجام شده است.

وی ادامه داد: ایجاد سلامت و مراقبت محلی به صورت محله محور با بسیج مردمی، خدمت‌رسانی به محرومین و آسیب دیدگان کرونایی محله با بسیج نیروها در مسجد و تغسیل، تکفین و تفقد و دلجویی از بازماندگان کرونایی بخشی از برنامه‌های این امامان بوده است.

حجت‌الاسلام محلاتی در پایان گفت: فعالیت در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، تولیدات رسانه‌ای و مجازی و برگزاری مراسمات مذهبی با رعایت پروتکل‌های ستاد مبارزه با کرونا بخش دیگری از فعالیت‌های امامان محله، روستا و پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی است.

شایان ذکر است، تعالی شبکه امامت با تلاش در جهت گسترش دایره تبلیغ و ترویج آن برای تبدیل‌شدن به گفتمان رایج جامعه با تأکید بر حضور، مشارکت و نقش‌آفرینی حداکثری مردم در عرصه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی بخشی از اهداف و وظایف بنیاد هدایت است.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!