یادداشتی از مدیرعامل بنیاد هدایت؛

همتِ مردم، برای آباد شدنِ «همت‌آباد»

همتِ مردم، برای آباد شدنِ «همت‌آباد»
مجتبی عظیمی
0
۲۲ آبان ۱۴۰۲

مدیرعامل بنیاد هدایت در یادداشتی به شرح و توصیف همدلی و مشارکت اهالی محله همت آباد در حل مسائل خود، پرداخت و نوشت: «همت‌آباد به همت مردم و امام محله، آباد شد!». «جز این راهی نداریم! باید مردم را پای کار بیاریم، مشکلات محله را، مسئله‌ ببینیم و به کمک و همدلی خودشون، برای همهٔ مسئله‌ها، جواب پیدا کنیم تا حل بشن!»

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در کانال شخصی خود در پیام‌رسان ایتا، طی جستاری از روستایی به نام همت آباد در شهرستان رفسنجان نوشت که مردم با همت و همدلی پای کار آمده و مشکلات روستای خود را حل می کنند و معتقد است که «همت‌آباد به همت مردم و امام محله، آباد شد!».

وی همه کسانی که با حداقل امکانات مجاهدت‌ها و تلاش‌های امامان محله را روایت می کنند را سربازان جهاد تبیین در جنگ ترکیبی خواند و تأکید کرد: «جز این راهی نداریم! باید مردم را پای کار بیاریم، مشکلات محله را، مسئله‌ ببینیم و به کمک و همدلی خودشون، برای همهٔ مسئله‌ها، جواب پیدا کنیم تا حل بشن!»

مدیرعامل بنیاد هدایت قرارگاه شدن مسجد محله را امری ضروری دانست و اینطور نوشت: «باید مسجد محله قرارگاه بشه و امام محله هم، راهبر و راهنما، تا قصه‌های قشنگ‌ و ماندگارتری اتفاق بیفته».

گفتنی است، رسیدگی به محرومان و تلاش برای اشتغال‌زایی آنها و توجه ویژه به دانش آموزان نیازمند، از جمله فعالیت‌هایی است که اهالی همت آباد با هدایت حجت الاسلام علیرضا اکبری امام محله خود، بر روی آنها متمرکز شده اند.

در دیگر رسانه ها ببینید:
پایگاه خبری صدای حوزه

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!