معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد:

تلاش بنیاد هدایت برای تربیت و رشد امامان محله در میدان مجاهدت‌های فرهنگی

تلاش بنیاد هدایت برای تربیت و رشد امامان محله در میدان مجاهدت‌های فرهنگی
پورفلاح
0
۱۱ بهمن ۱۳۹۹

معاون فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با آیت‌الله جزایری گفت: سازمان تبلیغات در حوزه مسجد، بنیادی به نام بنیاد هدایت تشکیل داده و بنا دارد با تلاش برای تربیت و رشد امامانی در میدان مجاهدات فرهنگی به نام امامان محله، گام بردارد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات، طی سفری به خوزستان در حاشیه نشست هم اندیشی راهیاران استانی بنیاد هدایت که با عنوان شهید صیمری در اهواز برگزار شد، با آیت‌الله موسوی جزایری، رئیس شورای حوزه علمیه استان دیدار کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام عزت زمانی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های سازمان تبلیغات پرداخت و اظهار کرد: سازمان تبلیغات در حوزه مسجد، بنیادی به نام بنیاد هدایت تشکیل داده و بنا دارد با تلاش برای تربیت و رشد امامانی در میدان مجاهدات فرهنگی به نام امامان محله، گام بردارد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت‌های نخبگان، ایجاد شبکه‌ی گروه‌های تبلیغی و تقویت آن‌ها، رشد و تعالی مبلغین در حوزه‌های مختلف تبلیغی، راه‌اندازی مدارس صدرا و تبلیغ نوین و استفاده از ظرفیت رسانه و فضای مجازی  از دیگر اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی است.

در ادامه این دیدار آیت‌الله موسوی جزایری، رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، از اقدامات مؤثر سازمان تبلیغات قدردانی و تشکر کرد و گفت: سازمان تبلیغات یک شجره طیبه است که الحمدلله خیرات و برکات زیادی داشته است.

رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، افزایش تعداد مبلغین را از برکات انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: در زمان طاغوت تعداد مبلغین بسیار کم بود و در آن زمان عدد طلاب خوزستان به صد نفر نمی‌رسید، اما اکنون ده هزار طلبه در استان داریم که با فعالیت‌های فرهنگی آنان، مساجد آباد شده‌اند.

وی در پایان گفت: سازمان تبلیغات با برگزاری نشست‌ها و گردهمایی‌های ائمه جماعات مساجد می‌تواند باعث تحکیم بیشتر روابط شود.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!