آئین تجربه نگاری از امامان روستا و امامان محله در رامهرمز برگزار شد

آئین تجربه نگاری از امامان روستا و امامان محله در رامهرمز برگزار شد
پورفلاح
0
۱۳ بهمن ۱۳۹۹

در راستای عملیات شهید صیمری با حضور راه‍یاران استانی بنیاد هدایت، تجربه نگاری از فعالیت های امامان روستا و امامان محله شهرستان رامهرمز صورت گرفت.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم عسکرزاده، مدیر تبلیغات اسلامی رامهرمز گفت: در راستای  همفکری  در فعالیت‌های شاخص اجتماعی و فرهنگی با حضور راهیاران استانی بنیاد هدایت، جهت شناسایی و تجربه نگاری و استفاده از تجربیات امامان روستا، محلات و پایگاه های اجتماعی، این طرح در سراسر استان با حضور اعضای بنیاد هدایت در حال اجرا است.

وی در ادامه افزود: تجربه نگاری  از محلات برتر استان خوزستان با عنوان طرح شهید صیمری طی دو روز با حضور شبکه راهیاری استانی بنیاد هدایت انجام شده که امامان چهار منطقه شهری و روستایی شهرستان در این طرح  حضور داشته اند.

 مدیر تبلیغات اسلامی رامهرمز در ادامه تصریح کرد: در این عملیات، صاحبان طرح و ایده که توانسته‌اند فعالیت‌های شاخص اجتماعی را در مساجدشان ساماندهی کنند در شهرستان ها شناسایی و مورد تجلیل و تکریم و تجربه نگاری قرار میگیرند.

وی اظهار داشت: با توجه به بدیع بودن موضوع کرونا و لزوم مواجهه معقول و منطقی با این بیماری در مساجد، تجربه نگاری از امامان پیشران و صاحب طرح و برنامه‌های خلاقانه توسط شبکه راهیاری با هدف ارائه الگوها و تجربیات موفق به سایر امامان و تولید محصولات آموزشی و ترویجی انجام شده است.

 حجت‌الاسلام عسکرزاده در پایان گفت: مساجد بازدید شده شامل، امامان روستا، محلات وپایگاه اجتماعی است که در مناطق حاشیه شهر بوده و اهم فعالیت ایشان ایجاد سلامت و مراقبت به صورت محله محور با همکاری بسیج مردمی، خدمت‌رسانی به محرومین و آسیب دیدگان کرونایی در محلات با بسیج نیروها در مسجد و تغسیل، تکفین و تفقد و دلجویی از بازماندگان کرونایی بخشی از برنامه‌های این امامان بوده است.

منبع: اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!