حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی:

پیگیری مطالبات رهبری از مهمترین وظایف بنیاد هدایت است

پیگیری مطالبات رهبری از مهمترین وظایف بنیاد هدایت است
پورفلاح
0
۱۳ بهمن ۱۳۹۹

رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: باید نظام اولویت‌ها و مسائل روی زمین انقلاب اسلامی و اسلام ناب در این شبکه کار شود و به دنبال این باشیم که اولویت‌های رهبر معظم انقلاب را دنبال کنیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در جمع مدیر و معاونان بنیاد هدایت گفت: با وجود خدمات و مجاهدت‌های ارزنده‌ای که تا امروز صورت گرفته است،‌ باید بگوییم که تا رسیدن به مقصد و هدف راه زیادی مانده است.
وی در ادامه با اشاره به این‌که در گسترش این گفتمان باید مسئله‌های بین‌المللی را نیز در نظر بگیریم، افزود: اگر کسی ذره‌ای زیست‌بوم کشورهای مسلمان هم‌جوار و منطقه را بشناسد تصدیق می‌کند که این گفتمان در آن کشورها نیز گره‌گشا و شفابخش است.


حجت‌الاسلام و المسلمین قمی اظهار داشت: کار سنگین،‌ دشوار و پرپیچ و خمی پیش رو است،‌ حوزه‌های علمیه، حاکمیت و ساختارهای اجتماعی ما با گفتمان امامت ارتباط برقرار نکرده‌اند و به قدر کفایت پشتوانه‌های علمی و پژوهشی اینجا رقم نخورده است.
وی تصریح کرد: برداشت من این است که این کار ذو ابعاد است و طیف‌های مختلفی از روحانیان با توانمندی‌های متعدد باید کنار هم بنشینند و کار جمعی و تیمی مؤثری انجام دهند.


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اهمیت کار شبکه‌ای بیان کرد: این کار هم طریقیت دارد و باید شبکه‌ای برای انتقال مقاصد ولی خدا به جامعه ایجاد شود و هم موضوعیت دارد و حتماً باید اقامه شود.
وی ادامه داد: باید نظام اولویت‌ها و مسائل روی زمین انقلاب اسلامی و اسلام ناب در این شبکه کار شود و به دنبال این باشیم که اولویت‌های رهبر معظم انقلاب را دنبال کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین قمی ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب می‌خواهد مردم خودشان،‌ خودشان را جدی بگیرند، این موضوعی است که می‌توان در عالم طلبگی روی آن حرف زد و شاید بتوان گفت مسئله اول انقلاب اسلامی است.
وی با بیان این‌که ما هزار مسئله و درد داریم، ادامه داد: ما می‌خواهیم به مردم بگوییم هستند کسانی که می‌اندیشند و برایتان کار می‌کنند، شبکه امامت باید این مسئله را پوشش دهد که مردم تصمیم بگیرند برخیزند و مسئله خودشان را خودشان حل کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین قمی در پایان گفت: مهم‌ترین وظیفه بنیاد هدایت تعالی شبکه امامت است و در این راه منتظر منابع یا امکانات نباشد و کار را جلو ببرد.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!