توزیع ۵۰۰۰ ماسک توسط امام محله کوی امام علی (ع) اراک

توزیع ۵۰۰۰ ماسک توسط امام محله کوی امام علی (ع) اراک
پورفلاح
0
۱۹ اسفند ۱۳۹۹

مسئول پایگاه فرهنگی اجتماعی کوی علی بن ابیطالب اراک از توزیع ۵۰۰۰ ماسک بین محرومان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام وحید جهانگیری امام محله و مسئول پایگاه فرهنگی اجتماعی کوی علی بن ابیطالب شهرستان اراک در راستای تشریح فعالیت‌های این پایگاه اظهار داشت: در ایام کرونایی حاکم بر جامعه تعداد ۵۰۰۰ ماسک و ۴۰۰ بطری محلول ضدعفونی در بین ساکنان کوی علی بن ابیطالب تهیه و توزیع شد.

وی با اشاره به‌فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک‌های مؤمنانه و توزیع بین محرومان افزود: به همت ۶۰ نفر از جوانان هیئتی و بسیجی شهرک فوتبال با همکاری پایگاه فرهنگی اجتماعی و پایگاه بسیج ۲۰۰۰ بسته معیشتی بین محرومین این منطقه تقسیم شد.

حجت‌الاسلام وحید جهانگیری ادامه داد: اکثر نمازگزاران مسجد علی بن ابیطالب قشر جوان هستند لذا به‌طور میانگین روزانه ۷ نفر برای مشاوره خانواده، ازدواج و پرسش احکام دینی به این پایگاه مراجعه می‌کنند.
امام محله و مسئول پایگاه فرهنگی اجتماعی کوی علی بن ابیطالب شهرستان اراک تصریح کرد: با توجه به افزایش آمار طلاق و نگرانی خانواده‌ها از این موضوع، در پایگاه فرهنگی اجتماعی این مسجد مشاوره برای ازدواج به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد و تاکنون این پایگاه با رفع مشکلات ۲۰ زوج زمینه شروع مجدد زندگی آن‌ها را فراهم کرده است.

در دیگر رسانه ها:

وب سایت سازمان تبلیغات

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!