موفقیت امام محله مسجد صاحب الزمان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

موفقیت امام محله مسجد صاحب الزمان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
پورفلاح
0
۲۱ اسفند ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام سید کاظم هاشمی فخر، امام محله مسجد صاحب الزمان هویزه، در سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، در رشته خطابه قرآنی موفق به کسب رتبه نخست در جهان اسلام شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ آیین اختتامیه سی و هفتمین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، پس از چهار روز رقابت به پایان رسید و اسامی برترین‌های سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سه گروه بزرگسالان(سی‌وهفتمین دوره)، بانوان(چهارمین دوره)، طلاب علوم دینی(چهارمین دوره) و کتابت قرآن اعلام شد.
بخش بزرگسالان این دوره از مسابقات در سه رشته «حفظ کل»، «قرائت تحقیق» و «قرائت ترتیل» و بخش بانوان مسابقات در رشته «حفظ کل قرآن» و بخش طلاب علوم دینی نیز در پنج رشته «قرائت تحقیق»، «قرائت ترتیل»، «حفظ کل قرآن»، «تفسیر تخصصی» و «خطابه‌خوانی» برگزار شد.
اما از استان خوزستان، حجت‌الاسلام سید کاظم هاشمی فخر، امام محله مسجد صاحب الزمان هویزه، در بخش «خطابه‌خوانی» سی و هفتمین دوره مسابقات شرکت کرده بود که با رأی هیئت‌داوران به‌عنوان رتبه نخستین این بخش انتخاب شد.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری حوزه

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!