سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

طرح امام روستا در استان مرکزی با مشارکت ۱۳۴ مبلغ درحال اجراست

طرح امام روستا در استان مرکزی با مشارکت ۱۳۴ مبلغ درحال اجراست
پورفلاح
0
۱۳ اسفند ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام احمدی از اجرای طرح امام روستا با مشارکت ۱۳۴مبلغ در این استان خبر داد و گفت: فعالیت تبلیغی و رصد مشکلات فرهنگی، اجتماعی از جمله اقدامات امامان روستا به شمارمی‌رود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام مجید احمدی، سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی مرکزی در سال ۱۴۰۰ ارتقاء سطح تخصصی امامان روستاها است، تاکید کرد: طرح امام روستا با حضور ۱۳۴ مبلغ دینی در سطح استان مرکزی درحال اجراست.
حجت‌الاسلام مجید احمدی ارتباط‌ با مردم به‌ویژه نسل جوان، پیگیری امور فرهنگی و اجتماعی محل سکونت، مشاوره در حوزه خانواده و سبک زندگی اسلامی، پیشگیری از طلاق و اعتیاد، بیان معارف دینی و اقامه نماز در مساجد، توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر از جمله اقدامات و فعالیت‌های امام روستا برشمرد و اظهارداشت: امام روستا با رصد مشکلات فرهنگی، اجتماعی می تواند در رشد و تعالی روستا گام مؤثری بردارد.
وی ضمن قدردانی از امامان روستا که در مناطق دور افتاده و محروم، با حداقل امکانات رفاهی در حال انجام فعالیت‌های تبلیغی هستند، اضافه کرد: در ایام کرونا، امامان روستاهای استان مرکزی در کنار فعالیت‌های تبلیغی در زمینه تهیه و توزیع ماسک و بسته‌های معیشتی برای ساکنین روستا و خدمت رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستانها نقش بسزایی دارند.
سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سال جاری علاوه بر فعالیت‌هایی که نام برده شد، مبلغان از فضای مجازی نیز برای انجام امور فرهنگی، دینی و اجتماعی استفاده می‌کنند و از هیچ تلاشی در زمینه ایجاد آرامش معنوی برای مردم دریغ نمی‌کنند.

در دیگر رسانه ها:

وب سایت سازمان تبلیغات

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!