تجلیل از حجت الاسلام هاشمی فخر امام محله و قهرمان بین المللی مسابقه خطابه قران کریم

تجلیل از حجت الاسلام هاشمی فخر امام محله و  قهرمان بین المللی مسابقه خطابه قران کریم
پورفلاح
0
۳۰ اسفند ۱۳۹۹

آیین تجلیل از حجت الاسلام هاشمی فخر امام محله مسجد صاحب الزمان (عج) هویزه و قهرمان بین المللی مسابقه خطابه قران کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام برهانی ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه به همراه جمعی از هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) هویزه با حضور در منزل حجت الاسلام هاشمی فخر، موفقیت وی در کسب رتبه نخست مسابقات بین المللی قران کریم را تبریک گفت و سلام و هدیه حجت الاسلام و المسلمین نبی زاده مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان خوزستان و همچنین حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدیان مسول بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی کل کشور را به نمایندگی خدمت آقای هاشمی فخر اعلام و تقدیم کرد.
وی با اشاره به جایگاه علمی شهرستان هویزه عنوان کرد: کسب مستمر این گونه موفقیت های علمی توسط طلاب و روحانیون شهرستان هویزه نشانگر پشتوانه فرهنگی و علمی شهرستان هویزه است که باید مورد غنیمت شمرده شود و جهت شکوفایی هر چه بیشتر این استعدادها اهتمام بیشتری از سوی مجموعه های حاکمیتی و مردمی مبذول گردد.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!