در سایه همدلی لنگرودی‌ها صورت گرفت؛

برگزاری برنامه قرآنی برای ۵ هزار دانش آموز

برگزاری برنامه قرآنی برای ۵ هزار دانش آموز
پورفلاح
0
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

حجت الاسلام ضابطی در کنار همسر خود برای رفع مشکلات آموزشی و فرهنگی نوجوانان محله تلاش می‌کنند. اجرای برنامه‌های قرآنی برای ۵ هزار دانش آموز، یکی از فعالیت‌هایی است که به همت آنها در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام ضابطی امام محله جوان تازه آباد، چاف از توابع لنگرود وی اهل لنگرود است که در زمینه کار با نوجوانان فعالیت دارد. او توانسته با ارتباط مستمر خود جوانان را جذب مسجد و فعالیت‌های فرهنگی کند.

در ماه مبارک رمضان با همکاری معاون پرورشی و مسئول قرآنی شهرستان در اداره آموزش و پرورش، برنامه‌های قرآنی برای ۵ هزار دانش آموز منطقه را تدارک دیدند.

طرح طلبه پاسخگو و تهیه و تدوین کلیپ‌های سه دقیقه ای از پرسش و پاسخ دانش آموزی در فضای مجازی، از دیگر برنامه‌هایی است که به پیشنهاد حجت الاسلام ضابطی در این شهرستان اجرا شده است.

یکی از شیوه‌های او برای جذب نوجوانان، راه اندازی مسابقات متنوع و متعدد است. از مسابقه حفظ آیت الکرسی گرفته تا برگزاری جام رمضان  ps4، کراش مسابقه‌ای.

روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام به همت او، پویشی برای تهیه و توزیع افطاری برای نیازمندان، راه اندازی شد.

یکی از ویژگی‌های حجت الاسلام ضابطی ارتباط صمیمی با کسبه محله است. او همواره تلاش دارد به منظور تواصی و احوال پرسی با اقشار مختلف ارتباط داشته باشد و در این دیدارها معمولاً هدایایی را به آنها تقدیم می‌کند.

خانم مهری پور همسر حاج آقا، در بسیار از فعالیت‌ها در کنار او است. معمولاً در ایامی که مسافران به شمال سفر می‌کنند، به سواحل لنگرود رفته و با برگزاری مسابقه و برنامه‌های متنوع دیگر به تبلیغ دین برای نوجوانان می‌پردازند.

یکی دیگر از فعالیت‌های همسر حاج آقا، تلاش برای رفع اشکال درسی نوجوانان محله است؛ در ایام امتحانات او فرصتی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد تا برای آموزش و رفع اشکالات، مراجعه کنند.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!