خدمت ماندگار امامان روستا در سایه اعتماد مردم

خدمت ماندگار امامان روستا در سایه اعتماد مردم
پورفلاح
0
۰۲ خرداد ۱۴۰۰

راهیار بنیاد هدایت در استان کرمانشاه با بیان اینکه مبلغین در روستاها با کسب اعتماد مردم به مدیریت روحانی محل، خدمات ماندگاری را انجام داده اند، گفت: این غیرت دینی و حمیت انقلابی است که می تواند با مدیریت جهادی و روحیه انقلابی، بار دیگر جوانه های امید را در دل مستضعفین شکوفا کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام سید سیف الله موسوی ، با بیان اینکه مشکلات محله و محیط اطراف زندگی ما با همدلی و تعاون حل شدنی است، اظهار داشت:  سرا سر حکایات قرآن، سیره انبیاء(ع) و حضرات معصومین(ع)، مملو از امید بخشی، تعاون به دیگر انسان ها و انجام امور خیریه می باشد.

راهیار بنیاد هدایت در  استان کرمانشاه افزود: مهرواره نسبت به جشنواره ها، پویش ها که برای مدت خاصی بر پا می شود، متفاوت است، بلکه اقدامی خدا پسندانه است که از فطرت پاک و غیرت انقلابی برای رفع مشکلات پیش پای افراد جامعه بر می خیزد.

حجت الاسلام  موسوی اظهار کرد: امروزه که دوائر دولتی به هر علتی نسبت به یکسری وظایف خود در قبال خدمت به مردم ضعیف و نیازمند، دچار غفلت و فراموشی شده، این غیرت دینی و حمیت انقلابی است که می تواند با مدیریت جهادی و روحیه انقلابی، بار دیگر جوانه های امید را در دل مستضعفین شکوفا کند.

راهیار بنیاد هدایت در استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: مردم اهل خیر که نیت قدم برداشتن برای رفع مشکلات محیط اطراف زندگی خود دارند، تنها با قصد قربت، وحدت، همراهی و مهربانی و همدلی، می توانند هوای آلوده کم محبتی و بی تفاوتی را بهاری کنند.

وی در پایان گفت: به فضل الهی تاکنون در این امر خیر و خدا پسندانه از تمامی اقشار جامعه اسلامی که وارد کار خیر شده اند، مبلغین در روستاها با کسب اعتماد مردم به مدیریت روحانی محل، به « مهر واره محله همدل »، خدمات ماندگاری را انجام داده اند.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!