راهیار منطقه ای بنیاد هدایت خبر داد:

دعوت شبکه امامت، مساجد و مبلغین برای حضور حداکثری مردم در انتخابات

دعوت شبکه امامت، مساجد و مبلغین برای حضور حداکثری مردم در انتخابات
پورفلاح
0
۲۵ خرداد ۱۴۰۰

حجت الاسلام پشم فروش گفت: با برنامه ریزی هایی که در شبکه امامت در استان های لرستان و خوزستان صورت گرفت، ظرفیت های رأی اولی ها، بانوان، افراد تأثیرگذار و دیگر نیروهای مؤثر به کارگیری شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام محمد پشم فروش، راهیار بنیاد هدایت در استان های خوزستان و لرستان در تشریح برنامه های شبکه امامت، مساجد و مبلغین در زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: در استان خوزستان ستادی از افرادی که صاحب شبکه هستند، اعم از تشکل ها، خواهران، مساجد، و دیگر کنشگران تشکیل شد.
راهیار بنیاد هدایت در استان های خوزستان و لرستان بیان داشت: با هدف افزایش مشارکت مردمی در انتخابات، راهیاران استانی در تک تک مساجد شهرها حضور پیدا کردند و جلساتی با مسئولان ادارات تبلیغات اسلامی تشکیل شد.
وی افزود: برنامه ریزی های منطقه ای توسط شبکه امامت شکل گرفت و در هر شهری شبکه مبلغین، شبکه مساجد و شبکه امامان روستا را گرد هم آوردیم و برنامه های متعدد بصیرتی، و توجیهی و عملیاتی را تدوین کردیم و امامان روستا و محله در تلاش هستند تا در مناطق روستایی و شهری در قالب برنامه های متعدد، رأی اولی ها را جذب کنند، شبکه بانوان را فعال کنند، افراد تأثیرگذار را به میدان بکشانند و مردم را در بحث مشارکت حداکثری توجیه کنند به گونه ای که هر شخص چندین نفر را برای شرکت در انتخابات متقاعد کند.
حجت الاسلام پشم فروش اظهار کرد: کار دیگری که شکل گرفت این بود که شبکه مبلغین برتر برای دعوت مردم به انتخابات ایجاد شد و قریب به ۴۰۰ نفر با کمک حوزه علمیه آموزش دادیم و به مناطق مختلف استان خوزستان اعزام کردیم.
وی افزود: در استان لرستان هم طرح های شور آفرینی، راه اندازی کارناوال ها، برپایی جشن های دهه کرامت، با هدف ترغیب به حضور پر شکوه در انتخابات اجرایی شد و شبکه های تبلیغی مرتبط با سازمان تبلیغات به فعالیت متناسب با بضاعت خود پرداختند.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری حوزه

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!