در خراسان جنوبی صورت گرفت؛

برگزاری رویداد آموزشی طلیعه، با هدف آشنایی امامان محله با اجرای فعالیت های تربیت محور

برگزاری رویداد آموزشی طلیعه، با هدف آشنایی امامان محله با اجرای فعالیت های تربیت محور
پورفلاح
0
۰۵ تیر ۱۴۰۰

حجت الاسلام بنی خزایی گفت: رویداد آموزشی طلیعه با هدف آشنایی امامان محله و فعالان فرهنگی مساجد با ارکان وشیوه های اجرای فعالیت های تربیت محور برگزار شد.

حجت الاسلام علیرضا بنی خزاعی راهیار بنیاد هدایت در خراسان جنوبی در گفت و گو با روابط عمومی بنیاد هدایت، آموزش را امری ضروری دانست و ابراز داشت: رویداد آموزشی طلیعه با هدف آشنایی امامان محله و فعالان فرهنگی مساجد با ارکان و شیوه های اجرای فعالیت های تربیت محور برگزار شد.

این کارگاه با حضور شبکه امامان و فعالان تربیتی مساجد منتخب استان خراسان جنوبی و با سخنرانی حجت الاسلام رضایی مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام جزینی دبیر جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح، اساتید دوره، راهیار استان در محل هیئت حسینی شهرستان بیرجند به انجام رسید.

گفتنی است، این کارگاه آموزشی با همکاری بنیاد هدایت، اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی و جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح وابسته به قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) برگزار شد.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!