اسامی برگزیدگان پویش «دعوت به حضور» اعلام شد

اسامی برگزیدگان پویش «دعوت به حضور» اعلام شد
پورفلاح
0
۱۳ تیر ۱۴۰۰

پویش «دعوت به حضور» در ایام انتخابات به همت بنیاد هدایت برگزار شد؛ ۱۰ نفر شرکت کنندگان در این پویش به قید قرعه انتخاب شدند و اسامی آنها اعلا شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، در ایام انتخابات پویشی به نام «دعوت به حضور» از سوی بنیاد هدایت برگزار شد؛ در ضمن این پویش دو پویش دیگر با عناوین «روایت دعوت مردم میدان» و «روایت حضور مردم میدان» راه اندازی شد.

در این پویش‌ها از امامان محله، حوزویان و اقشار مختلف مردم خواسته شد که حضور خود در جمع مردم محله به منظور گفت‌وگو پیرامون شرکت حداکثری در انتخابات و همچنین از حرکت جمعی مردم برای حضور پای صندوق رأی، عکس و فیلم گرفته و ارسال کنند.

از جمع افرادی که در این پویش‌ها شرکت کردند، ۱۰ نفر به قید قرعه انتخاب شده و جایزه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی برای آنها در نظر گرفته شد.

اسامی برگزیدگان را در جدول زیر مشاهده می‌فرمایید:

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!