جزئیات اجرای عملیات زندگی با آیه‌ها، کلید پیشرفت محله‌ها در علی آباد کتول؛

تلاشی برای تبدیل شدن مساجد به پایگاه‌ قرآنی با محوریت امامان محله

تلاشی برای تبدیل شدن مساجد به پایگاه‌ قرآنی با محوریت امامان محله
حسین فلاح مراد
0
۳۰ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام بلال طوسی مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان علی‌آبادکتول با اشاره به آغاز عملیات زندگی با آیه ها، کلید پیشرفت محله) در ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان علی‌ آبادکتول در زمینه قرآنی، عملیات زندگی با آیه ها با محوریت امامان محلات و همکاری مؤسسات و خانه های قرآنی با سرفصل‌های تلاوت قرآن، تدبر در قرآن، حفظ قرآن، گره گشایی با رنگ قرآن، انس با قرآن، توسعه و گسترش فرهنگ قرآنی در ماه مبارک رمضان برگزار گردید.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب را که تبدیل مساجد به پایگاه قرآنی است، مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: اکثر برنامه های قرآنی شهرستان علی‌آبادکتول مسجد محور و با حضور امامان محلات است.

حجت الاسلام طوسی یکی از دلایل مهم موفقیت امامان شهرستان علی‌آبادکتول در عملیات قرآنی زندگی با آیه‌ها، کلید پیشرفت محله را برگزار گعده های مستمر در سحرهای ماه مبارک رمضان و انتقال تجربیات امامان به یکدیگر دانست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان علی‌آبادکتول با بیان اینکه برنامه های قرآنی به صورت مستمر در بسیاری از مساجد شهرستان علی‌آبادکتول برقرار است، تأکید کرد: تلاش ما بر این است با محوریت امامان محلات تمامی مساجد تبدیل به پایگاه قرآنی شوند.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!