مروری بر برنامه‌های نخستین روز از آئین تجلیل از گروه دوم برگزیدگان مهرواره بانور

مروری بر برنامه‌های نخستین روز از آئین تجلیل از گروه دوم برگزیدگان مهرواره بانور
مجتبی عظیمی
0
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

گروه دوم برگزیدگان مهرواره بانور امروز طی جلسه‌ای با حضور اعضای ستادی مهرواره و عوامل بنیاد هدایت گرد هم آمدند.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، نخستین روز از آئین تجلیل از گروه دوم برترین‌های مهرواره با روضه خوانی حجت الاسلام حسن زاده و قرائت همگانی صلوات خاصه امام رضا(ع) همراه بود.
در این مراسم همچنین مریم زادقاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن عرض خوشامدگویی به این بانوان، خطاب به آنان گفت: بطورکلی ۳۶ هزار نفر در این مهرواره شرکت کردند و پس از انجام داوری‌های مختلف، شما به عنوان برگزیدگان ملی به این سفر دعوت شدید و بضاعت کم ما اجازه نداد در خدمت بانوری‌های بیشتری از اقصی نقاط کشور باشیم.
زادقاسمی در ادامه خاطرنشان کرد: این سفر به منظور آشنایی بیشتر و کاملتر ما با شما بانوان کنشگر کشور که صاحب ایده‌های ارزشمند هستید برنامه ریزی شده است.
دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور همچنین اذعان داشت: تلاش ما ضبط و ثبت و انتشار ایده‌های شما بانوان فعال کشور است و یکی از روش‌هایی که می‌توان ایده‌های شما را بوسیله آن گسترش داد، شیوه اجرای تد است که تعدادی از برترین‌ها به نمایندگی از سایرین در قالب ارائه تد، ایده‌های خود را روایت خواهند کرد.
وی همچنین اعلام داشت: شما نمونه بارز الگوی سوم زنان مسلمان ایرانی هستید که این الگو باید نشر داده شود، چراکه این الگو ارزش این را دارد که جهانی شود و صدای آن به گوش کل جهان برسد.
پس از اتمام این جلسه، گعده‌های تخصصی با هدف معرفی و انتقال تجربیات برگزیدگان با یکدیگر در قالب ۵ گروه مجزا برگزار شد که گعده استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل به دبیری معصومه سهرابی، استان‌های یزد، اصفهان، فارس و مازندران به دبیری خانم کوره پز، استان‌های همدان، لرستان، کهکیلویه و بویر احمد و ایلام به دبیری مریم زادقاسمی، استان‌های هرمزگان، بوشهر، خوزستان و کرمانشاه به دبیری خانم ایمانی و استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان به دبیری خانم خاندان برگزار شد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!