با حضور نماینده ولی فقیه در استان و قائم مقام بنیاد هدایت برگزار شد؛

نشست تجلیل از امامان محلات شهری آذربایجان شرقی

نشست تجلیل از امامان محلات شهری آذربایجان شرقی
حسین فلاح مراد
0
۰۵ اسفند ۱۴۰۰

نشست تجلیل از امامان محلات شهری آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و قائم مقام بنیاد هدایت به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، صبح امروز نشست تجلیل از امامان محلات شهری آذربایجان شرقی همراه با تجلیل از شریکه الامامان در تبریز برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، حجت الاسلام و المسلمین رضا غلامی قائم مقام بنیاد هدایت و حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد و در پایان از امامان محلات شهری آذربایجان شرقی تجلیل به عمل آمد.

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: ۱۷۹ روحانی مستقر، امام محله و امام پایگاه فرهنگی اجتماعی در مناطق مختلف استان مخصوصاً مناطق محروم و حاشیه نشین حضور و فعالیت دارند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی افزود: برای تمدن سازی نوین اسلامی که مد نظر رهبر معظم انقلاب می‌باشد، باید شبانه روزی تلاش کنیم و در این راه لحظه‌ای از پا ننشینیم.

وی ادامه داد: دشمن با تمام توان و با استفاده از شبکه‌های مختلف اجتماعی و ماهواره برای تهاجم فرهنگی و ضربه زدن به اسلام و روحانیت تلاش می‌کند ولی به لطف خداوند و با مجاهدت‌های صادقانه علمای انقلابی و ولایی هنوز هم مقبول‌ترین قشر و مورد اعتمادترین تشکل در بین آحاد مردم روحانیت است که در هر جایی که پیشرو باشند مردم با مال و جان از آنها حمایت می‌کنند.

حسینی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در مسیر ارتقا و تعالی نهضت خدمت رسانی شبکه امامت استان گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در جهت لبیک به فرمایش امام امت مبنی بر اوج گیری خدمت رسانی به مردم با محوریت مساجد نیز برنامه ریزی های لازم را انجام داده است.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری مهر

خبرگزاری حوزه

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!