مسئول دفتر شبکه راهیاری مطرح کرد؛

ایام انتخابات؛ فرصت مناسبی برای طراحی و اجرای عملیات‌های تبیینی

ایام انتخابات؛ فرصت مناسبی برای طراحی و اجرای عملیات‌های تبیینی
حسین فلاح
0
۱۱ تیر ۱۴۰۳

مسئول دفتر شبکه راهیاری به امامان محله و کنشگران مسجدی کشور توصیه کرد از فرصت ایام انتخابات برای طراحی و اجرای عملیات جهاد تبیینی مطابق با آموزش‌هایی که در نشست‌‎های شهید شهرکی دیده‌‎اند، استفاده کنند.

حجت الاسلام نیما کریمی مسئول دفتر شبکه راهیاری بنیاد هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بنیاد هدایت، با اشاره به ادامه روند عملیات محله پیشرفت، خطاب به امامان محلات و کنش‌گران مسجدی کشور اظهار داشت: در نشست‌های شهید شهرکی شما با فناوری‌های جهاد تبیینی و مهارت‌های تیم سازی و کنش‌گری جهاد تبیین آشنا شدید.

مسئول دفتر شبکه راهیاری بنیاد هدایت افزود: حال وقت آن است که بر اساس آنچه در عملیات محله پیشرفت آموختید، تیم‌های جهاد تبیینی تشکیل داده و عملیات‌های جهاد تبیینی طراحی و به مرحله اجرا برسانید.

حجت الاسلام کریمی ضمن تأکید بر اهمیت فعالیت در ایام انتخابات، گفت: در این عرصه می‌توان در قامت سرباز جهاد تبیین حاضر شد و روشنگری کرد، چالش‌های ذهنی مردم را حل کرد و قدمی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات برداشت.

وی به توضیحات حجت الاسلام میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در زمینه سطوح کنشگری، خاطرنشان کرد: بر این اساس چند کار باید صورت بگیرد؛ یکی آن‌که عملیات‌های تبیینی طراحی کنید و سپس عملیات‌های طراحی شده را اجرا کنید و در نهایت عملیات‌های خودتان را در فرمی که توسط راهیار استانی ارسال شده، ثبت کنید و از طریق آیدی @mahalehamdel1 در پیام رسان ایتا روایت خودتان را به دست ما برسانید تا اگر اقدامات تان امتیاز لازم را کسب کرد، آماده رفتن به اردوی مشهد شوید.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!