برپایی مهمانی غدیر در 10 هزار محله؛

۱۱۰ پیشنهاد و ایده برای گره‌گشایی از مردم

۱۱۰ پیشنهاد و ایده برای گره‌گشایی از مردم
حسین فلاح مراد
0
۱۲ تیر ۱۴۰۲

دبیر مهرواره محله همدل با اشاره به برگزاری «مهمونی محله» همزمان با برگزاری مهمانی غدیر در شهرهای مختلف گفت: در تلاش هستیم در ۱۰ هزار محله به عشق امیرالمومنین علی (ع) به دست مردم و با محوریت مسجد این مهمانی‌ها برپا شود.

حجت‌الاسلام مهرداد جعفری دبیر مهرواره محله همدل در گفت‌وگویی ضمن اشاره به برگزاری طرح «مهمونی محله» همزمان با برگزاری مهمانی غدیر در شهرهای مختلف اظهار داشت: در طرح «مهمونی محله» قرار است، در ۱۰ هزار محله سراسر ایران به عشق امیرالمومنین علی(ع) و گرامیداشت عید غدیرخم به دست مردم و با محوریت مسجد مهمانی برپا شود.

گره‌گشایی از مردم محله به عشق علی(ع)

وی افزود: در این مهمانی، امام محله، بانوی فعال مسجدی، بسیجی، جهادی، هیأتی و… تلاش می‌کنند با کمک مردم و با انجام اموری از قبیل اطعام،غدی هدیه اسباب بازی به کودکان، ایستگاه صلواتی و پخش شیرینی و شربت، برپایی جشن و سرود و مولودی‌خوانی و همچنین گره‌گشایی از مردم محله به عشق علی(ع) عید غدیر را گرامی بدارند و شکر آن را به جای آورند.

جعفری تصریح کرد: در طرح «مهمونی محله» علاوه بر برگزاری جشن و مهمانی در محلات، تلاش می‌شود با تولید محتوا درباره الگوی امامت به عنوان آیین حکمرانی اسلام و همچنین آماده‌سازی بسته‌های محتوایی تحت عنوان «ره توشه ولایت» و انتشار آن به همه فعالان فرهنگی و مسجدی جهت ترویج فرهنگ غدیر کمک شود.

۱۱۰ پیشنهاد و ایده برای گره‌گشایی از مردم

دبیر مهرواره محله همدل گفت: همچنین ذیل طرح «مهمونی محله» طی فراخوانی با عنوان «به عشق علی» به مردم محلات سراسر ایران ۱۱۰ پیشنهاد و ایده گره‌گشایی داده می‌شود و از آنها خواسته می‌شود، تصاویر کارها و گره‌گشایی‌هایی را که در محله‌شان به عشق علی(ع) در ایام دهه ولایت و امامت انجام می‌دهند، برای دبیرخانه مهرواره محله همدل و ستاد برگزاری طرح «مهمونی محله» بفرستند.

شایان ذکر است برای ثبت نام در طرح مهمونی محله می توانید به نشانی mahalehamdel.ir/mehmoni مراجعه کنید.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری فارس

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!