در نشست دو روزه مدیران و معاونین بنیاد هدایت صورت می‌گیرد؛

ارزیابی عملکرد بنیاد هدایت و برنامه‌ریزی برای سال آینده

ارزیابی عملکرد بنیاد هدایت و برنامه‌ریزی برای سال آینده
مجتبی عظیمی
0
۲۹ دی ۱۴۰۱

نشست دو روزه معاونین بنیاد هدایت با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران کل ادارات تبلیغات اسلامی با موضوع بررسی و ارزیابی عملکرد بنیاد هدایت و پیشنهادات راهبردی برای سال ۱۴۰۲ در سالن جلسات بنیاد هدایت قم در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، پیرو دیدار جمعی از مدیران ارشد سازمان تبلیغات اسلامی با مقام معظم رهبری و نکات و توصیه هایی که معظم له داشتند، جلسه ارزیابی عملکرد بنیاد هدایت و راهبردهای پیش رو براساس این رهنمود پنجشنبه و جمعه با حضور مدیر عامل و معاونین بنیاد هدایت و جمعی از مدیران کل ادارات تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است.
در نشست امروز صبح بررسی و ارزیابی عملکرد بنیاد هدایت از ابتدا تاکنون و پیشنهادات راهبردی برای سال ۱۴۰۲ مورد بحث وگفتگو قرار گرفت و میهمانان جلسه نیز به ارائه نظرات خود در این زمینه پرداختند.
حجت الاسلام غلامحسین حقانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان یکی از این میهمانان بود که ضمن تقدیر از عملکرد بنیاد هدایت در عرصه گفتمان سازی، طراحی اقداماتی در عرصه آموزش و توانمندسازی شبکه امامت، متناسب با زیست بوم و به صورت استانی و منطقه ای به منظور همراهی بیشتر میدان با گفتمان امامت – امت، را پیشنهاد داد.
حجت الاسلام حمید رفیعی مدیرکل تبلیغات خراسان شمالی نیز اظهار داشت: گفتمان امامت و کلید واژه امام محله به همت بنیاد هدایت جا افتاده است؛ خیلی ها بیرون از شبکه و در نهادهای مختلف این کلیدواژه را به کار می برند و به اهمیت آن پی برده اند.
وی با تأکید به اینکه باید گفتمان را حفظ شود، ادامه داد: باید عملیات هایی برای میدان مانند مهرواره های محله همدل و اوج به منظور تقویت و توانمندسازی شبکه امامت طراحی و اجرا شود.
راه اندازی مرکز تخصصی پیشنهاد دیگری بود که حجت الاسلام رفیعی به آن پرداخت و گفت: یکی از اتفاقاتی که می تواند در حفظ و نشر گفتمان امامت تأثیر گذار باشد این است که مرکزی متکفل بخث تربیت امام باشد و این افراد منبع نشر مدل امامت شوند.

در ادامه جلسه نیز معاونین و برخی از همسنگران بنیاد هدایت حاضر در جلسه به بررسی عملکرد این مجموعه تاکنون و آسیب شناسی وضعیت موجود پرداختند و پیشنهاد راهبردی خود را برای سال ۱۴۰۲ ارائه کردند.
گفتنی است، این نشست در نوبت عصر و روز جمعه نیز ادامه خواهد داشت که بررسی راهکارهای پیشنهادی و اقدامات مختلف برای رسیدن به اهداف کلان بنیاد هدایت نیز در دستور کار خواهد بود.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!