حجت الاسلام حقانی خبر داد؛

برنامه‌ریزی جدی کرمانی‌ها برای برگزاری پیاده‌روی جاماندگان اربعین

برنامه‌ریزی جدی کرمانی‌ها برای برگزاری پیاده‌روی جاماندگان اربعین
نعلبندی
0
۱۳ شهریور ۱۴۰۲

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان و کرمان برنامه ریزی برای جاماندگان اربعین را یک امر جدی خواند و گفت: تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شده تا اتفاقات خوبی در این راستا رقم بخورد.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام غلامحسین حقانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان و کرمان با اشاره به برنامه‌های خود برای ایام اربعین حسینی گفت: هماهنگی و تسهیلگری موکب‌هایی که راهی کربلا هستند از جمله اقداماتی است که در حال انجام است و دو فضای موکبی نیز در مرز خوزستان و مهران خواهیم داشت که به انجام کار فرهنگی تبلیغی با گفتمان حاج قاسم می‌پردازند.
وی در ادامه به اعزام مبلغین به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی اشاره و عنوان کرد: اعزام مبلغ به مرزها و همچنین حضور آنان در میان کاروان‌هایی که در حال حرکت هستند را نیز در دستور کار خواهیم داشت.
حجت الاسلام حقانی همچنین اعلام داشت: برخی از شهرهای ما میزبان زائرین شهرهای عبوری هستند که با  راه اندازی موکب و ایستگاه‌های صلواتی جدید در صدد پذیرایی از این زائرین هستیم.
وی برنامه ریزی برای جاماندگان را یک امر جدی خواند و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای پیاده روی جاماندگان از برنامه‌های جدی ماست و تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شده تا اتفاقات خوبی در این راستا رقم بخورد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان و کرمان در ادامه بیان داشت: کرمان یک موکب در لب مرز ورودی پاکستان دارد که شهرهای شرقی ما متولی آن هستند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در هرمزگان هم ۱۵ موکب و ایستگاه صلواتی با در نظر گرفتن مکانی برای اسکان و پذیرایی زائرین در این ایام فعال خواهد شد.

در دیگر رسانه ها ببینید:
خبرگزاری مهر

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!