وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مساجد بستر تعامل بی‌واسطه مسئولان با مردم باشند

مساجد بستر تعامل بی‌واسطه مسئولان با مردم باشند
مجتبی عظیمی
0
۰۴ بهمن ۱۴۰۱

اسماعیلی از حضور میدانی وزرای دولت انقلابی و مسئولان استانی در مساجد همزمان با ایام دهه فجر خبر داد و گفت: خادمان مردم در دولت انقلابی بجای فعالیت‌های شعاری و نمادین، ارتباط بی‌واسطه با مردم را سرلوحه فعالیت‌های خود برای رفع مشکلات قرار داده‌اند‌.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت،‌ محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ صبح امروز، سه‌شنبه چهارم بهمن ماه، در هفتصد و نودمین جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب و ایام دهه فجر با اشاره به رویکرد انقلابی دولت مردمی گفت: مساجد هسته اصلی انقلاب اسلامی به شمار می‌رود و بر همین اساس فعالیت‌های فرهنگی هنری کشور باید به قلب تپنده حوزه دین بازگشته و مساجد، کانون فعالیت‌های فرهنگی و هنری شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) نهضت خود را با شبکه مساجد آغاز کردند، ادامه داد: جایگاه مساجد و حسینیه‌ها به عنوان فضاهای اصلی نهضت امام راحل باید بار دیگر به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

اسماعیلی از حضور میدانی وزرای دولت انقلابی و مسئولان استانی در مساجد در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: خادمان مردم در دولت انقلابی بجای فعالیت‌های شعاری و نمادین، ارتباط بی‌واسطه با مردم را سرلوحه فعالیت‌های خود برای رفع مشکلات قرار داده‌اند‌.

وزیر فرهنگ یادآور شد: سرودهای انقلابی از محصولات فاخر فرهنگی جمهوری اسلامی به شمار می‌رود؛ بنابراین باید علاوه بر تولید سرودهای جدید، بازخوانی سرودهای محبوب سال‌های ابتدایی انقلاب اسلامی در قالب‌های مردمی مورد توجه قرار گیرد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!