توسط برگزیده استانی مهرواره اوج رقم خورد؛

پای کار آوردن خیرین برای حمایت از ۳۰۰ خانواده نیازمند

پای کار آوردن خیرین برای حمایت از ۳۰۰ خانواده نیازمند
مجتبی عظیمی
0
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

حجت الاسلام جوادی با پیگیری های خود خیرین را پای کار آورده است تا از این طریق زمینه حمایت از ۳۰۰ خانواده فراهم شود.
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت ، حجت‌الاسلام محمد حسین جوادی امام جماعت مسجد جامع شهر آسمان آباد از توابع شهرستان چرداول استان ایلام است که به انجام فعالیت های انسان دوستانه و دستگیری از نیازمندان در این منطقه اقدام کرده است.
او که از سال ۹۳ در محله بابامرادی این شهر در قالب روحانی طرح هجرت از طرف حوزه علمیه مشغول به فعالیت است توانسته با کمک اهل مسجد، ابتدا افراد نیازمند و ایتام را شناسایی کرده و به امور آن‌ها رسیدگی کند.
حجت‌الاسلام جوادی با رایزنی با تعدادی از فروشگاه‌های مواد غذایی، طرح سبد همدلی را اجرا کرده. به این صورت که در هر فروشگاه سبدی قرار داده می شود تا مردم هنگام خرید با توجه به رغبت و وسعشان در آن سبد برای نیازمندان کالایی بگذارند و او این کمک‌ها را ماهیانه جمع آوری کرده و سپس بین نیازمندان توزیع می کند .
برگزیده استانی مهرواره اوج، با تأسیس مرکز نیکوکاری از طریق کمیته امداد و با کمک خیرین از داخل و خارج استان نیازمندان شهر را از نظر درمانی و معیشتی پوشش می دهد .
در این زمینه او موفق به تحت پوشش قرار دادن ۳۰۰ خانوار شده و با کمک خیرین سبدهای معیشتی ، کفش و پوشاک را بین نیازمندان توزیع کرده است.
با تلاش های حجت الاسلام جوادی افزون بر این تا کنون بیش از ۱۳۰رأس گوسفند نیز ذبح شده و با این کار گوشت سفره افراد کم برخوردار و خانواده های معلولین نیازمند شهر را تا حدودی تأمین شده است.
حجت الاسلام جوادی با همتی مضاعف باعث بر پای کار آمدن ۳۰ خیر در امور خدا پسندانه از شهر آسمان آباد و چند خیّر از استان های اصفهان و تهران شده است که این خیرین ماهیانه او را در امر خدمت رسانی یاری می کنند.
این روحانی دغدغه مند با کمک مردم خیر سالیانه مبلغی بالغ بر ۵۰۰میلیون تومان صرف امور مؤمنانه کرده است .
تهیه ۲سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند، رسیدگی به خانواده های بی بضاعت بیمار ،رسیدگی به امور معتادین و افراد بیکار و جلوگیری از طلاق ۳خانواده را می‌توان نمونه ای از دیگر اقدامات او دانست.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!