در بنیاد هدایت برگزار شد؛

نشست توجیهی راویان نمایشگاه مسجد جامعه پرداز

نشست توجیهی راویان نمایشگاه مسجد جامعه پرداز
حسین فلاح
0
۲۵ فروردین ۱۴۰۱

نشست توجیهی راویان نمایشگاه مسجد جامعه پرداز با حضور راویان نمایشگاه در بنیاد هدایت قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، نشست توجیهی راویان نمایشگاه مسجد جامعه پرداز عصر امروز با حضور حجت الاسلام امید محلاتی معاون راهبری بنیاد هدایت و راویان و دست اندرکاران نمایشگاه در سالن جلسات بنیاد هدایت قم برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام مرصاد حاجتی ضمن بیان فلسفه برقراری نمایشگاه مسجد جامعه پرداز اظهار داشت: در اولین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز مشهد مقدس ضمن مرور حکمرانی مردمی از ابتدای انقلاب تاکنون فناوری امامت میانی نیز عرضه شد.
مسئول تیم راویان نمایشگاه مسجد جامعه پرداز افزود: این نمایشگاه در دور دوم خود در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ضمن بررسی سیر توسعه و تکامل این الگو از غدیر تا انقلاب اسلامی، فناوری نرم امامت میانی به عنوان الگوی جامعه پردازی ولایی با محوریت مساجد تبیین و ارائه خواهد شد.
وی در ادامه عنوان کرد: این نمایشگاه راوی محور است و بخش های مختلف آن برای بازدیدکنندگان روایت می شود. نگاهی رو به آینده دارد و برای ادامه مسیر یک الگوی قابل عرضه و تجربه را ارائه می دهد.
حجت الاسلام حاجتی قرآن محور بودن، قصه محور بودن از دیگر ویژگی های این نمایشگاه دانست و بیان کرد: در بخش های مختلف نمایشگاه با ارائه یک واقعه تاریخی به بررسی ویژگی های الگوی امامت می پردازد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!