مشارکت بنیاد هدایت در پویش ملی «نذر امید»

مشارکت بنیاد هدایت در پویش ملی «نذر امید»
مجتبی عظیمی
0
۲۰ اسفند ۱۴۰۱

همزمان با میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) و در راستای رزمایش مواسات و همدلی، پویش «نذر امید» به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، همزمان با میلاد حضرت ولی‌عصر (عج)، در راستای رزمایش مواسات و همدلی، پویش ملی «نذر امید» از مسجد مقدس جمکران به صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور آغاز شد.

سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم آغاز «پویش ملی نذر امید» که به میزبانی مسجد مقدس جمکران برگزار شد، گفت: مسجد جمکران و وجود امام زمان (عج) به تمام کشور برکت بخشیده است.

وی با بیان اینکه ۱۱ دستگاه در برگزاری پویش نذر امید مشارکت دارند، اظهار کرد: مدیریت حوزه‌های علمیه، هلال احمر، بسیج محلات و مساجد، قرارگاه سازندگی سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی، مسجد مقدس جمکران، بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان در برگزاری جشن نیکوکاری مشارکت دارند.

رئیس کمیته امداد با تمجید از تلاش‌های تولیت و مسئولان مسجد مقدس جمکران، ادامه داد: مسجد جمکران به عنوان محور اصلی این پویش قرار گرفته و دبیرخانه دائمی نذر امید نیز در این مسجد مقدس قرار گرفته است.

بختیاری اضافه کرد: کسانی که قدم در راه خیر می‌گذارند و همزمان با جشن احسان و نیکوکاری در پویش ملی نذر امید مشارکت می‌کنند، شامل لطف و توجه حضرت حق قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: روز گذشته «زنگ نیکوکاری» در مدارس سراسر کشور به صدا در آمد و امروز نیز شاهد هستیم که پویش بزرگ و ملی نذر امید به صورت سراسری آغاز می‌شود.

بختیاری خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد به برکت نام حضرت حجت (عج) و در آستانه سال جدید، جشن نیکوکاری را به «جشن رمضان» متصل کنیم.

رئیس کمیته امداد یادآور شد: در دو سال گذشته موضوع «اطعام مهدوی» در دستورکار قرار گرفت و مردم، حسینیه‌ها، گروه‌های جهادی و … در سراسر کشور نیز به صورت فعال و مشتاقانه در آن مشارکت داشته‌اند.

بختیاری با بیان اینکه تمامی خدمات به قشر محروم جامعه با رعایت کرامت ایشان انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: رسانه‌های مختلف به ویژه صدا و سیما همواره همراه با کمیته امداد در امر خدمت به محرومان و مددجویان بوده‌اند.

بختیاری در پایان بیان کرد: مجموعه کمیته امداد همواره در کنار خدمت‌رسانی به نیازمندان و مددجویان، تلاش کرده افراد را توانمند کند تا بتوانند پس از مدتی به صورت پایدار امورات زندگی خود را به دست بگیرند.

در دیگر رسانه ها ببینید:
خبرگزاری مهر

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!